'Man City plant zomerse transferraid bij Bayern München'

door
'Man City plant zomerse transferraid bij Bayern München'

De wintermercato heeft in de meeste Europese landen zijn deuren gesloten en al bij al is het vrij rustig gebleven. Zeker bij de allergrootste clubs viel er zeer weinig activiteit te noteren. Voor Manchester City werd het bijvoorbeeld een zeer rustige transferperiode.

De enige nieuwkomer die de Engelse kampioen de voorbije maand aantrok, was het Argentijnse tienertalent Claudio Echeverri, maar hij zal pas binnen een jaar effectief in Manchester arriveren. Ook aan uitgaande zijde was de activiteit beperkt. City nam enkel afscheid van Kalvin Phillips, die voor de rest van het seizoen verhuurd werd aan West Ham.

Man City denkt aan Kimmich voor de zomer

Het vertrek van de Engelse international onderstreept echter nogmaals dat City dringend nood heeft aan een extra defensieve middenvelder die ervoor kan zorgen dat de ploeg minder afhankelijk wordt van Rodri. Daarvoor zou Pep Guardiola weleens zich tot een oude club kunnen richten.

The Athletic weet immers dat Man City in de zomer een poging zou kunnen wagen om Joshua Kimmich bij Bayern München los te weken. De 28-jarige middenvelder gaat dan zijn laatste contractjaar in en ondanks dat hij al negen jaar een sterkhouder is, werd er nog steeds niet onderhandeld over een verlenging.

Ook situatie Musiala in de gaten gehouden

De relatie tussen Kimmich en het clubbestuur is de voorbije jaren flink bekoeld en daardoor zou de Duitse grootmacht niet per se gekant zijn tegen een verkoop in de zomer. En daar zal het mogelijk niet bij blijven, want City zou ook de situatie van Jamal Musiala in de gaten houden.

Het 20-jarige toptalent ligt nog tot 2026 vast bij Bayern, maar ook in zijn geval blijft een contractverlenging na een jaar gespeculeer nog steeds uit. Mocht de offensieve middenvelder in de komende maanden definitief beslissen om niet bij te tekenen, zou City ook voor hem in actie kunnen schieten.

POLL: Zou Kimmich een aanwinst zijn voor Man City?

Meest recent

Vandenbempt ziet schrijnend ‘wereldrecord’ bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een nul op zes aan de Champions Play-Offs begonnen. Het gewenste Besnik ...

16
16
Van den Brom briest op KRC Genk: “Zo ontzettend flauw”

John van den Brom was in het verleden hoofdtrainer van KRC Genk. De Nederlandse oefenmeester ziet de ...

51
51
'OHL heeft absolute recorddeal beet: transferdetails bekend'

Officieel opent de zomermercato pas in juni zijn deuren, maar verschillende clubs zijn nu al bezig ...

15
15
Ulderink alweer onder vuur bij Antwerp: "Hij liep verloren"

Voor Antwerp FC zijn de Champions' Play-Offs voorlopig geen groot succes. Na de pandoering op Union ...

82
82
'Club knijpt billen dicht: bliksemvertrek Jashari wordt concreet'

Club Brugge haalde het zondagmiddag met 2-3 van Antwerp FC en speelde in het eerste uur van de ...

350
350
Kampioenenmaker staat op bij KRC Genk: "Meesterlijk"

KRC Genk heeft zijn titelkandidatuur bij de start van de Play-Offs nog eens dik in de verf gezet. De ...

152
152
Real Madrid-fans in de wolken na uitspraak Courtois

Dze week staan de heenwedstrijden in de kwartfinales van de Champions League op het programma. Real ...

127
127
Engelse pundits lyrisch: Neville doet forse De Bruyne-claim

Eind dit seizoen komt een einde aan het Kevin De Bruyne-tijdperk bij Manchester City. De Rode Duivel ...

175
175
Anderlecht knalt voluit met 'eigen Hans Vanaken'

Nathan De Cat is pas 16, maar wordt nu al gezien als de toekomstige draaischijf van Anderlecht. Het ...

327
327
Bom onder JPL-format: Pro League opnieuw rond tafel?

Beerschot is al ter dood veroordeeld, maar zowel in de Champions', Europe áls Relegation ...

617
617
Aanduidingen refs: derde (!) keer Laforge in Club-Genk

Na alle kritiek van de afgelopen maanden mogen de Belgische scheidsrechters terugblikken op een ...

265
265
Hayen houdt adem in: Club vreest mokerslag uit ziekenboeg

Ze maakten het zichzelf nog onnodig moeilijk, maar uiteindelijk kwam Club Brugge tegen Antwerp toch ...

425
425
Under Review: Referee Department ontleedt speeldag 2 PO's

In de play-offs neemt de druk ook voor de arbitrage dus, maar op speeldag twee viel er nauwelijks ...

118
118
'KV Mechelen en KRC Genk sluiten deal: prijskaartje bekend'

KV Mechelen flirtte heel even met de degradatie, maar na de klinkende zege tegen Dender ligt Malinwa ...

745
745
Complete make-over bij Club Brugge: "Afspraken gemaakt"

Club Brugge hoopt aan het eind van de play-offs voor de vijfde keer in zes jaar tijd met de titel ...

518
518
'Mancini ontkent bijzonder straf nieuws in Italië'

Zeer straf nieuws vanuit Italië. Daar verkeert een traditieclub in zwaar weer en Roberto ...

33
33
Toptransfer lonkt voor Standard: "Ik wil heel graag"

Bij Standard wisten ze de afgelopen dagen heel wat jonge spelers van de academie onder contract te ...

280
280
Anderlecht hoopt: een licht in de duisternis

RSC Anderlecht verloor met 1-2 van KRC Genk. Alweer de 11de nederlaag van het seizoen, wat toch ...

188
188
'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker Belgische club'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars gaan versterking halen voor de ...

209
209
Sadiki vol lof: "Dat is waanzinnig van hen"

Union SG is verwoestend aan de Play-Offs begonnen met klinkende overwinningen tegen Royal Antwerp FC ...

70
70

Meer sportnieuws