'Real Madrid aast op ex-sterkhouder Club Brugge'

door
'Real Madrid aast op ex-sterkhouder Club Brugge'

Real Madrid speurt de mercato af op zoek naar versterkingen. Een centrale verdediger staat hoog op het verlanglijstje, waar ook een ex-speler van Club Brugge in voorkomt.

Coach Carlo Ancelotti wil er een pion bij centraal achterin. Het contract van Nacho Fernández loopt deze zomer af en naar verluidt is de Koninklijke niet van plan om diens overeenkomst te verlengen. Daardoor komt er een plaatsje vrij en een ex-sterkhouder van Club Brugge zou die vacature wel eens kunnen gaan invullen.

Real scout Odilon Kossounou

LEES OOK 'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Volgens Ekrem Konur - toegegeven, niet de meest betrouwbare bron - heeft Real op aanraden van Ancelotti Odilon Kossounou (23) gescout. De 23-jarige Ivoriaan kennen we uiteraard van zijn periode bij Club Brugge. Bij Blauw-Zwart groeide hij uit tot een vaste pion achterin en werkte hij in totaal 55 duels af (1 goal, 2 assists). Op zijn Brugse palmares staan twee titels en één supercup.

Club haalde Kossounou in 2019 weg bij het Zweedse Hammarby voor net geen 4 miljoen euro. Twee jaar later verkocht het de speler voor 23 miljoen euro aan Leverkusen, dat momenteel op kop staat in de Bundesliga. Kossounou is een zo goed als vaste pion in de ploeg van coach Xabi Alonso en wekt daarmee de interesse op van de Europese top.

Veel interesse voor Kossounou

Real zal het echter niet zomaar cadeau krijgen. Diezelfde Konur maakt immers ook gewag van interesse van Manchester United en Liverpool. Zo lijkt zich een ware titanenstrijd te ontvouwen om de Ivoriaan.

LEES OOK Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Kossounou heeft nog een contract tot midden 2026 bij Leverkusen. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 35 miljoen euro kosten.

POLL: Kan Kossounou het niveau van Real aan?

Meest recent

"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

5
5
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

12
12
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

127
127
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

15
15
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

146
146
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

28
28
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

93
93
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

32
32
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

255
255
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

123
123
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

232
232
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

512
512
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

44
44
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

297
297
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

435
435
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

265
265
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

279
279

Meer sportnieuws