'Bayern-ster trekt conclusies na kraker: transfer op komst'

door
'Bayern-ster trekt conclusies na kraker: transfer op komst'

Na elf titels op een rij lijkt er dit seizoen een einde te komen aan de dominantie van Bayern München in de Bundesliga. Zaterdagavond moest de recordkampioen zijn eerdere erkennen in Bayer Leverkusen, dat dankzij de zege in de kraker zijn voorsprong vergroot heeft tot vijf punten.

Bayern kreeg duidelijke 3-0-cijfers om de oren van zijn titelrivaal, die zo een duidelijk statement maakte. Die nederlaag zal mogelijk ook gevolgen hebben voor de transferzomer, want volgens Sky-journalist Florian Plettenberg zal een grote naam bij Bayern uit die match zijn conclusies trekken.

De Ligt wil vertrekken bij Bayern

LEES OOK Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Matthijs de Ligt bleef tegen Leverkusen immers 90 minuten aan de bank gekluisterd en dat is lang niet de eerste keer dit seizoen. Onder Thomas Tuchel is de Nederlandse verdediger geen titularis, want als iedereen fit is krijgen centraal achterin Dayot Upamecano en Kim Min-jae de voorkeur.

De Ligt zou dan ook niet gelukkig zijn met zijn situatie en nadenken over een vertrek in de zomer. Daarvoor zal hij wel de meewerking van Bayern moeten krijgen, want hij heeft nog een contract tot 2027. Al zal de club wellicht geen neen zeggen als er een mooie transfersom op tafel komt, want De Ligt is toch een dure speler om op de bank te zetten.

Verwachtingen nog niet ingelost

Bovendien zou Tuchel nog steeds tuk zijn op de komst van Ronald Araujo, de sterkhouder van FC Barcelona. Een verkoop van De Ligt zou dus mee die transfer kunnen financieren, want de Uruguayaan zal ook een dure vogel worden.

LEES OOK Kompany krijgt veeg uit de pan: "Dat is echt vernederend"

De 24-jarige heeft het zo toch moeilijk om de torenhoge verwachtingen in te lossen. Na zijn doorbraak bij Ajax was de verwachting min of meer dat hij zou doorgroeien tot de beste verdediger ter wereld, wat Juventus er ook toe aanzette om maar liefst 85 miljoen euro te betalen voor zijn komst. Na drie jaar liet de Oude Dame hem echter met verlies vertrekken naar Bayern en daar is hij nu dus op de bank beland.

POLL: Zal De Ligt de verwachtingen nog inlossen?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

12
12
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

24
24
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

8
8
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

79
79
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

160
160
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

119
119
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

32
32
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

90
90
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

61
61
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

83
83
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

75
75
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

155
155
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

303
303
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws