'Liverpool verbaast met Nederlandse international'

door
'Liverpool verbaast met Nederlandse international'

Liverpool voert momenteel nog altijd de Premier League aan, al heeft het wel een wedstrijd meer gespeeld dan concurrent Manchester City. Halen de Reds binnenkort een nieuwe Nederlander aan boord?

Liverpool heeft met Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk al drie Nederlanders in de rangen, maar mogelijk komt daar nu een vierde bij. Volgens Fichajes leidt Liverpool immers de dans in de strijd om Donyell Malen (25).

Dortmund wil het onderste uit de kan halen

Malen speelt momenteel voor Borussia Dortmund. Hij is aan een goed seizoen bezig en scoorde al 9 keer in de Bundesliga. Daarmee lokt hij naar verluidt de interesse van verschillende clubs uit grote competities, maar Liverpool ligt in polepositie en zou al een bod voorbereiden op de Nederlandse international.

Malen heeft nog een contract tot medio 2026 in Dortmund en moet volgens Transfermarkt 35 miljoen euro kosten. Dat is 5 miljoen minder dan het prijskaartje van 40 miljoen die de Borussen aan de aanvaller hangen. Het is afwachten of Liverpool dat op tafel wil leggen.

Malen brak door bij PSV

Malen speelt sinds de zomer van 2021 bij Dortmund. De Duitsers haalden hem toen weg bij PSV, de club waar hij doorbrak. Dortmund legde toen 30 miljoen euro op tafel en wil dus 10 miljoen winst boeken.

Voor Malen zou Liverpool een mooie stap in zijn carrière zijn. Hij was al eens actief in Engeland, maar dan wel bij de jeugd van Arsenal. Gaat hij nu een tweede avontuur aan over het Kanaal?

POLL: Moet Liverpool doorduwen voor Malen?

Meest recent

'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

0
0
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

97
97
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

77
77
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

386
386
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

68
68
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

58
58
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

164
164
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

420
420
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

237
237
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

252
252
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

429
429
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

94
94
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

388
388
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

467
467
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

325
325
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

185
185
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

605
605
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1203
1203
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

338
338

Meer sportnieuws