'Standard maakt deze sterkhouder ten gelde in de zomer'

door
'Standard maakt deze sterkhouder ten gelde in de zomer'

Arnaud Bodart is dit seizoen veruit de beste speler van Standard. De Rode Duivel lijkt klaar voor een hoger niveau. De kans is bijzonder groot dat de doelman in de zomer andere oorden gaat opzoeken;

Strasbourg polste naar Bodart

Strasbourg polste in laatste instantie van de mercato naar Bodart. Zij zagen immers Mats Sels naar Nottingham Forest verkassen. Er werd door de club gepolst bij de makelaar van de doelman, maar er viel nooit een bod neer bij de Rouches. Bodart zag er een overgang wel zitten, maar die kwam er dus niet. De kans is echter zeer groot dat de 25-jarige doelman de Vurige Stade gaat verlaten. De club heeft immers geld nodig.

Transfer in de zomer

Bodart is een van de weinige spelers die een stevige som kan opleveren. Hij heeft een marktwaarde van 6 miljoen euro en ligt nog een jaar onder contract in Luik. Als Standard dergelijke som kan vangen voor de doelman, dan zal het zeer snel happen. La Dernière Heure weet dat door zijn contractstatus, hij ligt nog maar tot 2025 onder contract, een som van 5 miljoen euro ook al voldoende zou zijn. Een contractverlenging is niet aan de orde.

Standard zal dan wellicht ook geen nieuwe keeper aantrekken. Binnen de club is er veel geloof in Matthieu Epolo. De 19-jarige doelman doet ondertussen veel ervaring op bij SL16 in de Challenger Pro League. Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht is daar een vaste waarde.

 

POLL: Gaat hij 5 miljoen euro opleveren?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

79
79
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

67
67
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

303
303
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

60
60
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

54
54
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

149
149
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

371
371
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

232
232
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

239
239
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

414
414
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

91
91
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

383
383
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

448
448
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

316
316
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

182
182
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

582
582
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1192
1192
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

336
336
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

157
157

Meer sportnieuws