'De Winter weer stap dichter bij definitieve transfer'

door
'De Winter weer stap dichter bij definitieve transfer'

In maart zal Domenico Tedesco ongetwijfeld nog experimenteren bij de Rode Duivels met het oog op het EK. Vooral achterin lijken er nog plaatsjes af te dwingen, want daar heersen toch enkele grote vraagtekens.

Jan Vertonghen, Wout Faes en Zeno Debast lijken als centrale verdedigers zekerheden in de selectie, maar daarachter gaapt een grote leemte. In de voorbije interlandperiodes selecteerde Tedesco Ameen Al-Dakhil en Zinho Vanheusden, maar die eerste haalt bij Burnley de laatste maanden amper nog de selectie. Vanheusden raakte vorig weekend dan weer nogmaals geblesseerd.

De Winter klopt op de deur van Rode Duivels

LEES OOK 'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

In november zat daardoor Jorne Spileers al op de bank tijdens de oefeninterland tegen Servië, maar in maart zou het weleens de beurt aan Koni De Winter kunnen zijn. De 21-jarige verdediger wordt een grote toekomst voorspeld en hij was er in november bij geweest als een gebroken neus geen roet in het eten gegooid had.

De Winter bleef het sindsdien wel goed doen in de Serie A, waar Juventus hem dit seizoen verhuurt aan Genoa. Een definitief vertrek bij de Oude Dame komt echter alsmaar dichterbij voor het talent. De uitleenbeurt gaat immers vergezeld van een aankoopoptie die onder bepaalde voorwaarden automatisch gelicht wordt.

Nog 6 matchen voor definitieve transfer naar Genoa 

La Gazzetta dello Sport weet dat De Winter sowieso voor 8 miljoen euro definitief naar Genoa trekt als hij dit seizoen in 24 competitiewedstrijden minstens 45 minuten op het veld staat. De teller staat dit seizoen al op achttien matchen waarin hij minstens een helft speelde.

LEES OOK 'Strijd om Talbi barst los: deze clubs al op de loer'

Dat betekent dus dat De Winter nog in zes van de laatste twaalf wedstrijden een helft moet spelen om definitief de overstap te maken. Dat lijkt geen probleem te mogen worden. Sinds zijn invalbeurt tegen Hellas Verona op 10 november stond De Winter immers in elf van de veertien matchen aan de aftrap. Hij miste enkel drie wedstrijden door ziekte en schorsingen. 

POLL: Moet De Winter in maart opgeroepen worden?

Meest recent

Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

4
4
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

101
101
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

100
100
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

56
56
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

307
307
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

247
247
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

120
120
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

117
117
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

176
176
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

105
105
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

279
279
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

795
795
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

95
95
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

42
42
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

39
39
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

105
105
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

382
382
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

452
452
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

1278
1278

Meer sportnieuws