'Eerste zomertransfer Standard: vraagprijs van 3 miljoen'

door
'Eerste zomertransfer Standard: vraagprijs van 3 miljoen'

Hoewel er nog acht speeldagen te gaan zijn in de Europe Play-Offs, bereidt Standard zich voornamelijk voor op komend seizoen. Zo zijn de Rouches al volop in de weer met de komende transferperiode. Een eerste deal lijkt alvast in de maak.

De Luikenaars moeten andermaal terugblikken op een teleurstellend seizoen. En na een tegenvallende start van de Europe Play-Offs, is een Europees ticket stilaan ook een utopie geworden. De achterstand op leider AA Gent bedraagt immers alweer 12 punten.

Drukke transferzomer

LEES OOK Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Ivan Leko de rest van de Europe Play-Offs zal gebruiken als voorbereiding op het komende seizoen. Ondertussen kan de sportieve leiding zich al buigen over de komende transferperiode. Want er ligt heel wat werk op de plank in Sclessin.

De contracten van huurlingen als Wilfried Kanga, Steven Alzate, Kamal Sowah en Zinho Vanheusden lopen immers af, net als de overeenkomsten van Kostas Laifis en Merveille Bokadi. Het merendeel van deze spelers lijkt ook niet meer terug te keren. Zij zullen dus op gepaste wijze vervangen moeten worden, maar daarvoor zijn voldoende middelen nodig.

Herboren Dragus

En gezien de financiële situatie van de club, zullen daarvoor bepaalde spelers verkocht moeten worden. Eentje die daarvoor in aanmerking komt, is alvast Denis Dragus. De Roemeense spits wordt dit seizoen verhuurd aan Gaziantepspor en doet het daar meer dan behoorlijk met onder meer 11 goals in 26 competitieduels.

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

Het Waalse La Dernière Heure maakte eerder dan ook al gewag van nodige interesse. Onder meer TSG Hoffenheim, Coventry City, Besiktas en Trabzonspor werden genoemd. En vooral die laatste club lijkt bereid om door te duwen voor de 24-jarige aanvaller.

Tweede bod op komst

Bij SudPresse weet men zelfs dat de speler zelf al een persoonlijk akkoord heeft gevonden met Trabzon. En dus moeten beide clubs er nog uitkomen. Een eerste bod van zo'n 1 miljoen euro werd echter resoluut geweigerd, Standard zou immers het drievoudige verlangen. Momenteel zou er verder gesproken worden op een basissom van zo'n 2.5 miljoen euro. De verwachting is dat snel een tweede officieel bod op tafel komt.

POLL: Standard moet in de zomer minstens één nieuwe spits halen ...

Meest recent

'Beslissing Vertonghen dwingt Anderlecht tot grove transferactie'

RSC Anderlecht beleeft een woelige aanloop naar de Champions' Play-Offs. Enkele dagen na de ...

25
25
'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

32
32
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

23
23
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

215
215
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

403
403
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

39
39
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

119
119
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

108
108
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

32
32
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

665
665
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

55
55
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

339
339
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

744
744
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

129
129
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

507
507
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

245
245
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

520
520
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

84
84
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

166
166

Meer sportnieuws