TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal voor Club, recordtransfer Boniface'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal voor Club, recordtransfer Boniface'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt zijn tweede zomeraawinst zo goed als beet te hebben. Zo komt de Argentijnse verdediger Zaid Romero allicht de rangen vervoegen. Volgens de Zuid-Amerikaanse transferwatcher César Luis Merlo worden momenteel enkel de laatste percentages besproken omdat Romero's twee ex-clubs ook recht hebben op een deel van de transfersom. Club zou uiteindelijk zo'n 6 miljoen euro betalen om de verdediger over te nemen van Estudiantes de la Plata.

LEES OOK 'Boniface versiert alsnog droomtransfer'

AA Gent zal één van zijn ervaren pionnen uitzwaaien. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad hoeft Laurent Depoitre niet op een nieuwe verbintenis te rekenen. In tegenstelling tot dat van Sven Kums, zal zijn aflopend contract straks niet meer worden opengebroken. Matties Volckaert komt dan weer over van stadsgenoot Racing Gent. De 21-jarige centrale verdediger zal eerst aansluiten bij Jong Gent.

LEES OOK Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

KRC Genk dreigt opnieuw één van zijn jonge talenten te verliezen. Volgens Het Laatste Nieuws zet Wout Gielen weldra zijn handtekening bij niemand minder dan Juventus. Hoewel het hem natuurijk ook zelf een eerste profcontract aanbod wist Genk helaas geen overeenkomst te bereiken met de talentvolle centrale verdediger. Nu kiest hij dus voor een avontuur aan de Italiaanse top.

KV Mechelen heeft een uitgaande transfer afgerond. De club liet immers weten dat ze definitief afscheid neemt van Dimitri Lavalée. De 27-jarige verdediger werd al sinds september verhuurd aan Sturm Graz en de Oostenrijkse topclub heeft nu besloten om zijn aankoopoptie te lichten. Lavalée tekende er een contract tot 2026.

Buitenland

Victor Boniface kan een jaar na zijn vertrek van Union SG naar Bayer Leverkusen alweer een nieuwe transfer maken. Zo schrijft The Sun dat West Ham United de spits wil binnenhalen. En het zou de Hammers menens zijn. Volgens de krant is de Londense club bereid om meer dan 70 miljoen euro op tafel te leggen. West Ham zou daarmee zijn huidige transferrecord verbreken. Dat staat nu op naam van Sébastien Haller met 50 miljoen.

Jonathan David is sinds zijn vertrek bij AA Gent uitgegroeid tot een vaste sterkhouder bij Lille OSC. Maar komende zomer vertrekt hij allicht in Rijsel. Zijn contract loopt nog tot midden 2025, maar verschillende clubs trekken aan zijn mouw. SSC Napoli zou nu het hardst trekken, volgen de zelfverklaarde transferwatcher Ekrem Konur. De Napolitanen nemen zelf allicht afscheid van Victor Osimhen en zien in de Canadees een geschikte opvolger.

POLL: Welke ploeg heeft momenteel de beste jeugdwerking volgens u?

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

46
46
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

34
34
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

20
20
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

71
71
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

259
259
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

367
367
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

171
171
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

491
491
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

361
361
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

93
93
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

414
414
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

419
419
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

175
175
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

233
233
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

121
121
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

351
351
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

963
963
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

108
108
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

53
53

Meer sportnieuws