Bart Goor zet Westerlo-spelers stevig op hun plaats

door
Bart Goor zet Westerlo-spelers stevig op hun plaats

Westerlo neemt het vrijdagavond op tegen STVV. De manschappen van trainer Bart Goor wisten nog geen enkele keer te winnen in de eindronde, maar hoopt vanavond het tij te keren. 

Op de vorige speeldag van de Europe Play-Offs ging Westerlo nog met 3-2 de boot in tegen KAA Gent. Geen slechte prestatie van de Kempense ploeg. “De spelers zelf beseffen dat ze hun visitekaartje hebben afgegeven. Ze speelden een prima wedstrijd, met alleen vermijdbare tegendoelpunten", zette coach Goor zijn team op scherp bij Gazet van Antwerpen. 

"Scoren doen we sowieso"

"Tegen STVV krijgen ze in het Kuipje een uitgelezen nieuwe kans op een overwinning", ging de oefenmeester verder. Goor beseft dat het grootste probleem van zijn team het incasseren van tegendoelpunten is. "Op scorend gebied hebben we niet te klagen. We mogen alleen niet zo veel doelpunten tegen krijgen. Als we de nul houden, ben ik er zeker van dat we een grote kans hebben op de drie punten. Want scoren doen we sowieso.”

Maar over de hele lijn is Goor tevreden met wat z'n ploeg laat zien. De principes die hij de spelersgroep wou bijbrengen, beginnen eindelijk naar boven te komen. “De spelers moesten ze onder de knie krijgen. Met beelden en veel aanwijzingen op training kon ik laten zien waar ik naartoe wilde. Ik wil dat mijn spelers voortdurend in beweging zijn.”

Criticasters

Westerlo kreeg heel wat positieve feedback na de partij tegen Gent, maar het enige wat nu telt is een overwinning. “Hopelijk volgt nu eindelijk een resultaat en vooral een overwinning. De criticasters die zeggen dat we toch niets meer te winnen hebben, snoerden we de mond. Al vermoed ik dat STVV in hetzelfde geval verkeert.”

POLL: Wie wint er vanavond?

Meest recent

Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

19
19
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

84
84
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

50
50
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

31
31
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

86
86
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

185
185
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

312
312
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

403
403
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

259
259
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

32
32
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

545
545
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

543
543
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

132
132
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

138
138
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1360
1360
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

235
235
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

426
426
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

590
590
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

558
558
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

812
812

Meer sportnieuws