'Transfertarget geïdentificeerd: Club gaat voor oude bekende'

door
'Transfertarget geïdentificeerd: Club gaat voor oude bekende'

Bij Club Brugge wordt momenteel alles in gereedheid gebracht voor het verwachte titelfeest van komende zondag. De sportieve leiding is echter ook al vol in de weer met de voorbereiding op komend seizoen. Zo wordt opnieuw een drukke transferzomer verwacht.

Allereerst zal Blauw-Zwart moeten beslissen wie volgend seizoen aan het roer staat als hoofdtrainer. Lange tijd leek Club daarvoor een externe kandidaat te kiezen. Maar door de recente prestaties onder Nicky Hayen, is de interim-coach momenteel de grote favoriet om vastbenoemd te worden. Tegen het einde van deze maand wordt daarover duidelijkheid verwacht.

Eerste aanwinsten binnen

LEES OOK Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Vervolgens wordt vooral richting Devy Rigaux gekeken. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst binnen. De controlerende middenvelder werd voor de nodige miljoenen overgenomen van FC Lüzern. Daarnaast zou ook Zaid Romero, een Argentijnse verdediger, onderweg zijn naar Brugge. Maar daar zal het niet bij blijven.

Aanvallende versterking

Zo raakte inmiddels bekend dat ook een nieuwe spits en een flankaanvaller op de verlanglijst staat. Niet onlogisch. Club moet immers een opvolger vinden voor de naar Brentford vertrekkende Igor Thiago, terwijl ook Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa mogelijk vertrekken. Ook zij zullen op gepaste wijze vervangen moeten worden.

LEES OOK "Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

En daarvoor zou Blauw-Zwart opnieuw richting de Zuid-Amerikaanse markt lonken. Zo meldt het Chileense medium Cooperativa dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Alexander Aravena. Deze 21-jarige flankaanvaller, die ook in een centrale rol uit de voeten kan, is momenteel aan de slag in eigen land bij CD Universidad Católica.

Contacten lopen

Een jaartje geleden werd Aravena ook al gelinkt aan Club, net zoals aan KRC Genk en RSC Anderlecht. Maar concreet werd die belangstelling niet. Nu zou Club volgens bovengenoemde bron wel al contact hebben opgenomen om de onderhandelingen te kunnen opstarten. Daarmee wil Blauw-Zwart onder meer Spaanse concurrenten willen aftroeven. De onderlinge relaties tussen beide clubs lijken alvast goed. In 2016 vonden ze immers ook al een akkoord over de toenmalige huurbeurt van Nicolas Castillo, die na omzwervingen inmiddels weer terug speelt bij Universidad Católica.

POLL: Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

8
8
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

20
20
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

152
152
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

107
107
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

39
39
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

35
35
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

158
158
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

58
58
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

167
167
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

112
112
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

186
186
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

361
361
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

207
207
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

86
86
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1439
1439
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

453
453
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

441
441
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

306
306
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

109
109
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

819
819

Meer sportnieuws