'Verlanglijstje Bayern gelekt: Kompany wil Rode Duivel'

door
'Verlanglijstje Bayern gelekt: Kompany wil Rode Duivel'

Nog geen week na zijn officiële aankondiging, is Vincent Kompany al druk in de weer als hoofdcoach van Bayern München. Zo wordt momenteel de laatste hand gelegd aan de vorming van zijn staff. Daarnaast is hij volop bezig met het ontrollen van de transferplannen.

Bayern kan niet tevreden zijn over de voorbije jaargang. In de Bundesliga eindigde de recordkampioen slechts derde, op ruime afstand van kampioen Bayer Leverkusen. In de Duitse beker toonde derdeklasser Saarbrücken zich te sterk. En in de halve finales van de Champions League moest Bayern het onderspit delven tegen Real Madrid.

Kompany krijgt dus de lastige taak om die neerwaartse spiraal om te buigen, een opdracht waar verschillende andere trainers hun vingers niet aan wilden verbranden. Om die taak tot een goed einde te brengen is dan ook versterking boven. En inmiddels zou de Belgische trainer ook een verlanglijstje hebben samengesteld.

Vijf toptargets in beeld

Volgens Christian Falk van BILD wordt gemikt op versterking voor een vijftal posities. Zo zou men bijvoorbeeld een extra centrale verdediger willen aantrekken. Daarvoor is Jonathan Tah in beeld, er zou zelfs al een mondeling akkoord zijn met de sterkhouder van Bayern München.

Met flankaanvaller Chris Führig, Duits EK-ganger van VfB Stuttgart, en de polyvalente aanvaller Xavi Simons, door PSG verhuurd aan RB Leipzig, staan nog twee jongens op de lijst die al het mooie weer maakten in de Bundesliga. Om het middenveld te versterken wordt de situatie van Frenkie de Jong bij FC Barcelona dan weer gevolgd.

Sterkhouder Rode Duivels

Tot slot zou Kompany er graag ook een controlerende middenvelder bij hebben. Daarvoor mikt Bayern nu toch al een tijdje op Joao Palinha van Fulham FC. Maar de nieuwe trainer heeft zijn zinnen ook gezet op een landgenoot. Zo geldt Amadou Onana als het grote alternatief voor de Portugees. De boomlange Rode Duivel wordt tijdens de zomermercato allicht verkocht door Everton FC. Er heerst voor Bayern wel de nodige concurrentie in dit dossier.

POLL: Indien Kompany slechts één speler zou krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

1
1
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

37
37
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

118
118
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

19
19
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

42
42
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

41
41
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

103
103
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

84
84
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

555
555
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

130
130
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

104
104
Pijnpunt bij Antwerp: Ulderink en spelers in discussie

Antwerp wist zondag wel zijn eerste puntje te pakken in de Champions' Play-Off, maar veel reden tot ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt nog meer, knaltransfer De Bruyne'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

654
654
Romeo Vermant: "Daar ben je niks mee zonder landstitel"

Nicky Hayen heeft er weer een positief probleem bij. In de aanval loopt Romeo Vermant op een wolk en ...

199
199
Matchen Serie A afgelast door overlijden paus Franciscus

Italië en heel de katholieke wereld is in rouw, nadat vandaag werd meegedeeld dat paus ...

0
0
Degryse over Genkie: "Nog niet klaar voor deze partijen"

KRC Genk verkeert op het verkeerde moment in een vormdipje, dat er wel degelijk is. De laatste drie ...

260
260
Wéér crisis bij Schalke 04: na Geraerts weer ontslag

Schalke 04 is een club die die al jaren door wanbeleid steeds verder naar beneden tuimelt. De club ...

121
121
Hugo Broos beleeft hallucinant moment: "De grootste bandiet!"

Hugo Broos werd in eigen land maar liefst vier keer verkozen tot trainer van het jaar. Zo was hij ...

125
125
Vandenbempt over Club: "Dat kan geen enkele andere topclub"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Blauw-Zwart boekte net als Union SG twaalf ...

873
873
Sadiki: "Daarom wonnen we van KRC Genk"

Union SG boekte een 12 op 12 en de zege tegen KRC Genk zorgt ervoor dat de Brusselaars op ...

192
192

Meer sportnieuws