Eén Duivel krijgt volle laag: "Haal Hazard uit pensioen!"

door
Eén Duivel krijgt volle laag:

De Rode Duivels werkten woensdagavond hun voorlaatste oefenwedstrijd richting het EK af. In het Koning Boudewijn-stadion vormde Montenegro de tegenstander van dienst. Kevin De Bruyne zorgde vlak voor rust voor de verdiende 1-0, maar België liet ook een pak kansen liggen. 

Bondscoach Domenico Tedesco liet voor de gelegenheid verschillende pionnen rusten. Onder meer Romelu Lukaku nam in de tribune plaats, Jérémy Doku begon op de bank. Maar met jongens als Kevin De Bruyne, Johan Bakayoko, Amadou Onana, Loïs Openda, ... stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de leiding.

LEES OOK Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

In de eerste helft waren de Duivels dan ook grotendeels baas over de match. Zo werd de defensie voor rust amper gestest. Aan de overzijde stapelden de Belgische kansen zich dan weer op. Maar de Montenegrijnse doelman Matija Sarkic, een jeugdproduct van Anderlecht, kwam sterk voor de dag.

Missers Carrasco

Al moesten de Duivels de hand toch vooral in eigen boezem steken. Zo liet België een pak goede kansen onbenut. Met name Yannick Carrasco werd meermaals in een gevaarlijke positie gebracht en zorgde zelf voor enkele goede acties. Maar in de afwerking liet de flankaanvaller van Al-Shabab het keer op keer afweten.

Ook Openda had zijn vizier in de eerste helft allerminst op scherp. Toch wordt vooral Carrasco onder vuur genomen op het sociale medium 'X'. Nochtans toonde hij zich bijzonder gretig, maar de hij wordt zwaar afgerekend op zijn gemiste kansen. Heel wat volgers vinden dat er meer dan voldoende andere alternatieven zijn voor zijn basisplaats. 

LEES OOK 'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Overigens mocht Carrasco zijn aanvoerder danken dat België ondanks zijn missers toch op voorsprong kon gaan rusten. Zo tekende Kevin De Bruyne vlak voor de rust voor de 1-0.

POLL: Indien iedereen fit, staat Carrasco dan in uw ideale basiself bij de Duivels?

Meest recent

Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

2
2
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

33
33
'KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen'

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

24
24
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

254
254
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

74
74
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

183
183
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

184
184
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

99
99
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

59
59
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

154
154
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

504
504
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

506
506
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

275
275
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

709
709
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

497
497
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

106
106
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

476
476
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

551
551
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

223
223

Meer sportnieuws