Erik Van Looy stevent af op drama: "Kelder is nabij"

door
Erik Van Looy stevent af op drama:

Erik Van Looy is al jarenlang één van de beste Belgische regisseurs en daarnaast ook een uitstekende presentator. Met 'De Slimste Mens ter Wereld' is hij al jarenlang het uithangbord van Play4. Nu stevent de Antwerp-fan echter af op een klein drama.

Van kaskrakers tot TV-hit

In de voetbalwereld kennen we Van Looy uiteraard ook als groot Antwerp-fan. De quizmaster ging onlangs nog eten met afscheidnemend coach Mark van Bommel en onderhoudt enorm goede relaties bij The Great OId.

Professioneel zijn Van Looy's regisseuractiviteiten de afgelopen jaren gevoelig afgenomen, na eerdere kaskrakers zoals De Zaak Alzheimer en De Premier. Dat 'stoppen' heeft uiteraard alles te maken met de kaskraker bij Play4, wat ongeveer een voltijdse bezigheid is voor Erik.

Ronde door Nederland

En ondertussen is Van Looy ook nog begonnen aan een 'Ronde door Nederland'. Onze landgenoot werd immers gevraagd om bij onze Noorderburen 'De Pappenheimers' te presenteren, een quiz met kandidaten en BV's die ook bij ons razend populair was.

Daar begon de Antwerp-fan nog prima met 660.000 kijkers en kreeg hij aanvankelijk ook de nodige lof. Die lijkt echter volledig verdwenen, met nog vier afleveringen te gaan blijven er nog... 290.000 fans over. Zo weet HLN.

"Hij is onverstaanbaar"

In de podcast ‘Tina’s TV Update’ wordt er alvast naar verklaringen gezocht en daarbij wordt ook gewezen naar Van Looy zelf. Die laatste zou 'onverstaanbaar' zijn en teveel aflezen van zijn kaartjes. Tevens wordt aangehaald dat de prijzenpot (minder dan 20.000 euro) de interesse van de kijkers zou doen afnemen. Met het nieuwe programma ‘Ons kent ons’ krijgt Van Looy alvast nog een herkansing bij RTL en er zijn ook heel wat fans die hem wel waarderen:

POLL: Zal hij ook doorbreken in Nederland?

Meest recent

Toby Alderweireld brengt schitterende ode: "De wereld is..."

Eind dit seizoen komt er een einde aan de prachtige carrière van Toby Alderweireld. De ...

95
95
Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van ...

70
70
Jean-Marie Dedecker met krop in keel: 'Imago straks naar de knoppen'

Jean-Marie Dedecker ging de laatste maanden door een ware hel. De voormalig bondscoach uit het judo ...

25
25
Nieuwe WK-stunt Luca Brecel? Belgian Bullet op scherp gezet

Nog altijd is het maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde in de ...

182
182
Ruben Van Gucht beleeft groot drama: "Mag ik aub..."

Ruben Van Gucht heeft zelden moeite om zijn dagen 'nuttig' in te vullen. De sportpresentator van de ...

31
31
Tom Waes staat op na horror: 'Megalomaan project krijgt vaart'

Het leven van Tom Waes ging de laatste maanden door een zware storm. Het TV-gezicht had eind vorig ...

14
14
Nieuw forfait Dimitri Van den Bergh: 'Ingrijpende beslissing op komst'

Wat is er aan de hand met Dimitri Van den Bergh? Het is een vraag die volop leeft bij dartminnend ...

313
313
Karl Vannieuwkerke zet puntjes op de i: Het Tom Waes-scenario

Goed een week geleden maakte Tom Waes zijn comeback op de Vlaamse televisie. Karl Vannieuwkerke ...

57
57
Celine Van Ouytsel doet Steffi Mercie zweten: 'Nieuwe bondgirl?'

Op jonge leeftijd werd Celine Van Ouytsel bekroond tot mooiste dame van België en we vermoeden ...

54
54
Viktor Verhulst ziet Sarah in drama terechtkomen: "Zo slecht..."

Het showbizzkoppel Viktor Verhulst-Sarah Puttemans is de laatste weken niet meer van het TV-scherm ...

49
49
Stunt Luca Brecel? Ronnie O'Sullivan doet boude belofte

Het is nog steeds maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde. De sympathieke ...

79
79
Voetbalanker Maarten Breckx getuigt: "Al jaren chronisch ziek"

Al ruime tijd vormen sportankers Lies Vandenberghe en Maarten Breckx een prachtig 'VTM-koppel'. De ...

60
60
Herman Brusselmans zet vrouwelijke BV voor schut: "Ze waren..."

Voor Herman Brusselmans waren het woelige maanden. De schrijver moest onlangs voor de rechtbank ...

196
196
Ruben Van Gucht verbluft met heel verrassend TV-optreden

Dit weekend was Ruben Van Gucht weer aan zet tijdens de Ronde van Vlaanderen. Op zaterdag was hij ...

21
21
KV-trainer Fred Vanderbiest vol in de kijker gezet: "Zo gelukkig..."

Fred Vanderbiest had al een bepaalde cultstatus bij KV Mechelen, die is de voorbije weken nog in ...

601
601
Hartverwarmende beelden: Carmen Pfaff straalt naast Coucke en Verhulst

De laatste jaren waren enorm moeilijk voor de familie Pfaff. De sterke vrouw van de familie, Carmen, ...

37
37
Jan Vertonghen verbluft iedereen met geweldige prestatie

Jan Vertonghen is bezig aan de laatste weken van zijn voetbalcarrière. De verdediger van ...

74
74
Lotte Vanwezemael toont grote liefde met spetterende foto

De bekendste seksuologe van Vlaanderen? De kans is groot dat de naam van Lotte Vanwezemael spontaan ...

103
103
Tom Waes? 'Hij zakte nu wel helemaal door het ijs'

Het eerste publieke TV-optreden van Tom Waes zorgde ook in Nederland voor gemengde commentaren. Door ...

110
110
Na horrorverhaal: Zo gaat het nu met icoon Jean-Marie Dedecker

Voor de inwoners van Middelkerke was het een kleine twee maanden geleden stevig schrikken. ...

38
38

Meer sportnieuws