'Neymar verwelkomt topspits van 120 miljoen bij Al-Hilal'

door
'Neymar verwelkomt topspits van 120 miljoen bij Al-Hilal'

De voetbalwereld houdt deze zomer de adem in. Gaat de Saoedische verovering op de transfermarkt door, of is de ergste storm gaan liggen?

Saoedi-Arabië maakte zijn intenties de voorbije periode duidelijk: de Saudi Pro League moet een van de toonaangevende competities worden in de wereld. Daarvoor worden kosten noch moeite gespaard. Cristiano Ronaldo en Neymar zijn maar twee van de vele sterren die al voor de oliedollars kozen, en mogelijk volgt een topspits nu hun voorbeeld.

Victor Osimhen

LEES OOK 'United haalt topspits: ruilconstructie op tafel'

Zo brengt transferexpert Ekrem Konur Victor Osimhen in verband met een verhuis naar het Midden-Oosten. Volgens Konur zou Al-Hilal maar liefst 120 miljoen euro veil hebben om de Nigeriaanse spits naar de woestijn te halen. Al valt het nog af te wachten of de spits zelf zit te wachten op een Saoedisch avontuur.

Osimhen kende een minder seizoen met Napoli, maar wist toch nog 17 keer de weg naar de netten te vinden over alle competities heen. Vorig seizoen was hij dan weer een van de grote architecten achter de titel van de Zuid-Italianen. Hij scoorde toen 26 goals in de Serie A alleen. Statistieken die zijn prijskaartje danig de hoogte injoegen.

Interesse uit Engeland

Osimhen staat echter niet alleen in Saoedi-Arabië op het verlanglijstje, maar ook bij Arsenal en Chelsea volgens bronnen over het Kanaal. De Gunners zijn al langer op zoek naar een echte topspits die hen kan helpen om Manchester City het vuur nog meer aan de schenen te leggen.

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Club wil 25 miljoen, toptransfer Sadiki'

Bij Chelsea lopen momenteel onder meer Nicolas Jackson en Christopher Nkunku rond, maar Osimhen lijkt toch net een trapje hoger te staan. Het is afwachten wat de zomer brengt voor de voormalige spits van Sporting Charleroi. 

POLL: Waar moet Osimhen naartoe?

Meest recent

Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

48
48
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

21
21
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

150
150
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

29
29
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

77
77
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

163
163
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

46
46
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

39
39
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

112
112
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

178
178
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

125
125
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

461
461
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

312
312
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

807
807
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

224
224
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

301
301
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

167
167
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

66
66
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

437
437
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

106
106

Meer sportnieuws