‘Twee Rode Duivels mikken na EK op droomtransfer’

door
‘Twee Rode Duivels mikken na EK op droomtransfer’

De zomertransferperiode komt eraan en dan gutst het van de transfernieuwtjes. Enkele Rode Duivels kunnen nog voor het EK een transfer maken, maar La Dernière Heure meldt dat Arthur Theate én Amadou Onana na het EK op een droomtransfer mikken.

Zeno Debast staat op het punt om de overstap naar het Portugese Sporting te maken en de Waalse krant verwacht nog voor het EK een officieel bericht. Ook zijn er geruchten rond Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne. Beide spelers kunnen de lucratieve overstap maken naar Saudi-Arabië.

Pas na EK transfer

LEES OOK TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge-smaakmakers weg, jackpot Antwerp’

Maar er zijn ook spelers die eerst op het EK in Duitsland focussen en vervolgens mikken op een nieuwe uitdaging. Naar verluidt kunnen Theate en Onana een toptransfer maken. Europese topclubs houden de situatie van beide Rode Duivels in de gaten.

Theate staat onder contract bij het Franse Stade Rennes en maakte de afgelopen jaren een stormachtige ontwikkeling door. De verdediger ging van nobele onbekende naar Rode Duivel en nu wacht zelfs een transfer naar de Europese top.

Ook voor Onana ging het snel. De boomlange middenvelder maakte een miljoenentransfer van Lille naar Everton en werkte zich bij de Rode Duivels op als één van de leiders. In het verleden werden onder meer FC Barcelona en Arsenal al genoemd voor Onana.

Ambities EK

LEES OOK Lavia ferm in opspraak: “Er komen vragen na blessures”

De Rode Duivels bereiden zich voor op de start van het EK. De eerste tegenstander van dienst is Slowakije. De manschappen van Domenico Tedesco worden gezien als underdog, maar spelers zoals Onana mikken op het hoogste.

Kunnen de Rode Duivels vriend en vijand verrassen en hoge ogen gooien op het EK? De nieuwe generatie lijkt alvast klaar om het stokje over te nemen van de zogenaamde Gouden Generatie. De voorbereiding voor het EK verliep succesvol met twee overwinningen tegen respectievelijk Montenegro en Luxemburg.

POLL: Zijn Theate én Onana klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

20
20
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

176
176
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

58
58
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

164
164
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

382
382
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

184
184
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

84
84
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

301
301
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

46
46
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

170
170
Duitse pers héél duidelijk over De Cuyper-gerucht

In deze tijden beginnen stilaan de eerste geruchten op gang te komen. Daar zit ook ...

324
324
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

82
82
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

60
60
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

140
140
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

231
231
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

163
163
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

640
640
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

441
441
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

1124
1124
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

280
280

Meer sportnieuws