‘KAA Gent verliest blufpoker en ziet club afhaken'

door
‘KAA Gent verliest blufpoker en ziet club afhaken'

De zomermercato staat voor de deur en ook KAA Gent is de transfermarkt aan het afspeuren voor opportuniteiten. De Buffalo’s moeten echter ook rekening houden met enkele vertrekkers.

KAA Gent kon op het nippertje nog Europees voetbal afdwingen, maar sommige spelers vinden dat ze klaar zijn voor een stap hogerop. Ook voor Archie Brown lijkt een zomertransfer een reële optie.

Club haakt af

Eerder kwam al naar buiten dat KAA Gent een transfersom van rond de zeventien miljoen euro eist voor Brown. Het geïnteresseerde Lazio Roma lijkt daardoor af te haken, laat journalist Afredo Pedulla weten. De Italianen vinden Brown te duur en lijken zich te richten op andere opties.

Dat betekent niet per sé slecht nieuws voor KAA Gent. Ook de Premier League is nog steeds een serieuze opties en zelfs AC Milan werd in het verleden al genoemd. Toch moeten de Buffalo's oppassen met blufpoker. Een ongelukkige speler in de selectie kan gemist worden als kiespijn.

Toch jackpot?

Brown heeft nog een langdurige verbintenis tot 2027 bij KAA Gent en clubs zoals Crystal Palace, Everton en Chelsea zijn enkele namen die naar de verdediger lonken. De Buffalo’s legden vorig jaar nog vier miljoen euro op tafel bij het Zwitserse Lausanne.

Nu hoopt KAA Gent aldus een veelvoud te verdienen aan Brown. De 21-jarige Engelsman kende een sterk seizoen op de flank van KAA Gent en lijkt klaar voor een stapje hogerop. Het is nog maar de vraag hoeveel KAA Gent daadwerkelijk kan vangen voor de linksback.

POLL: Is Brown klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

14
14
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

29
29
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

2
2
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

52
52
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

59
59
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

70
70
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

61
61
KRC Genk recupereert Steuckers, Fink reageert op critici

Na de opdoffer tegen Club Brugge krijgt KRC Genk zondag met Union die andere achtervolger op bezoek. ...

100
100
'Renard houdt woord: Anderlecht legt goudhaantje vast'

Anderlecht vertolkt in de Champions' Play-Offs voorlopig slechts een bijrol, en dus is het zoeken ...

190
190
Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

Club Brugge deed afgelopen zondag een gouden zaak in de titelstrijd door in eigen huis te winnen van ...

255
255
Blessuregolf in Anderlecht: Hasi deelt goed en slecht nieuws

Na drie nederlagen tegen de voornaamste titelkandidaten hoopt Anderlecht zondag in eigen huis tegen ...

127
127
‘Kevin De Bruyne aangeboden bij Engelse topclub’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Verschillende opties werden al op tafel gegooid. Van ...

155
155
Hasi bijt door het stof bij Anderlecht: “Mijn gedrag…”

Besnik Hasi heeft nog niet voor een positief effect kunnen zorgen bij RSC Anderlecht na het ontslag ...

285
285
Hayen gooit olie op het vuur en steekt naar KAA Gent

Komende speeldag staat in de Champions Play-Offs de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club ...

466
466
Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

Het zit er flink tegen bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag ging The Great Old onderuit tegen ...

421
421
België vs Nederland: KV Mechelen veroorzaakt gigantische rel

KV Mechelen stelde vrijdag Tom Caluwé voor als nieuwe Technische Directeur. De beleidsbepaler ...

272
272
'Lierse bevestigt PO-plek, maar krijgt boemerang in gezicht'

Lierse SK lijkt zeker van zijn zaak te zijn en bevestigde vandaag op de officiële kanalen dat ...

171
171
'Sensationele transfer voor Koni De Winter'

In maart begon Rudi Garcia aan zijn opdracht bij de Rode Duivels met een forse stijlbreuk ten ...

86
86
'Genk duikelt transferdoelwit na 7 jaar opnieuw op'

KRC Genk ligt nog altijd op titelkoers, maar gaat volgend seizoen ongeacht de uitkomst van die ...

358
358
'Mbappé bezorgt Real Madrid volgende mokerslag'

Real Madrid zal dit seizoen niet voor de tweede keer op rij de Champions League pakken, want het ...

120
120

Meer sportnieuws