‘Vertrek Blessin: Duitsers zijn bereid deze som te betalen'

door
‘Vertrek Blessin: Duitsers zijn bereid deze som te betalen'

Union SG lijkt voor het derde jaar op rij hun hoofdtrainer te verliezen. Na een succesvol seizoen is Alexander Blessin op weg naar het Duitse Sankt Pauli.

Die club promoveerde naar de Bundesliga en hoopt met Blessin een nieuwe hoofdtrainer aan te stellen. Het Belang van Limburg laat weten dat een deal snel wordt verwacht.

Afkoopsom

Er werd eerder al gesproken over een afkoopsom tussen 700.000 euro en één miljoen euro. Uiteindelijk zal Sankt Pauli ook bereid zijn meer dan 700.000 euro te betalen. Union SG vangt aldus nog een mooi bedrag voor Blessin, maar had het liever anders zien uitdraaien.

Union SG moet midden in de voorbereiding en vlak voor het nieuwe seizoen wéér op zoek naar een nieuwe coach. Eerder verloor het al Felice Mazzu en Karel Geraerts. De Brusselse club kende een sterk seizoen onder Blessin. Het werd vicekampioen en pakte de beker ten koste van Antwerp.

Nieuwe T1 gezocht

Ondertussen zal Union achter de schermen al zoeken naar een vervanger voor Blessin. Het profiel is iemand die de waarden van de club kent en het liefst ook in een 3-5-2 speelt. Een jonge onervaren trainer behoort tot de opties.

Ook hoopt Union SG dat de rest van de staf intact blijft. De nieuwe hoofdtrainer zal al een omkadering hebben binnen de club. Union SG zal, naar goede gewoonte, ook geen hoge afkoopsom op tafel leggen of exorbitante salarissen betalen.

POLL: Een goede keuze van Blessin?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

56
56
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

51
51
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

221
221
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

51
51
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

46
46
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

128
128
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

326
326
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

218
218
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

230
230
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

398
398
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

88
88
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

277
277
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

377
377
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

414
414
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

307
307
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

178
178
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

552
552
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1174
1174
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

332
332
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

152
152

Meer sportnieuws