'Club Brugge krijgt prijskaartje voor Nilsson te horen'

door
'Club Brugge krijgt prijskaartje voor Nilsson te horen'

Ook bij Club Brugge draait de voorbereiding op het komende seizoen op volle toeren. Ondertussen is de landskampioen druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo moet Union-spits Gustaf Nilsson één van de volgende aanwinsten worden.

Na het afscheid van CEO Vincent Mannaert, besloot preses Bart Verhaeghe om Dévy Rigaux te benoemen tot 'Director of Football'. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid. En zijn eerste inkomende deals zijn inmiddels al een feit.

Middenvelder Ardon Jashari werd tijdens het seizoen al overgenomen van FC Lüzern. Afgelopen weekend werd de Argentijnse verdediger Zaid Romero gepresenteerd. Ook de komst van de Griekse aanvaller Christos Tzolis (Fortuna Düsseldorf) en de beloftevolle middenvelder Ngal'ayel Mukau (KV Mechelen) zit in de pijplijn.

Nieuwe spits prioritair

Maar daarmee is het huiswerk op de mercato is nog lang niet af. Rigaux zal immers een nieuwe spits moeten aanwerven voor het komende seizoen. Met Igor Thiago had Club vorige zomer nochtans een geschikte nummer negen gevonden. Maar zoals bekend werd de Braziliaan voor een pak geld aan Brentford FC verkocht.

Om Thiago te vervangen zouden Rigaux en co in eigen land zijn uitgekomen. Woensdagavond raakte namelijk bekend dat de landskampioen zijn zinnen heeft gezet op Gustaf Nilsson. De Zweedse international maakte in het voorbije seizoen serieus indruk bij Union SG, waar hij goed was voor 17 goals en 7 assists.

Contract van drie seizoenen

Club zou zelfs al een eerste bod hebben neergelegd van zo'n 4.5 miljoen euro, maar dat werd als ontoereikend bestempeld door Union. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri mikt de vice-kampioen immers op zo'n 6 miljoen euro voor de 27-jarige spits. Desondanks zou vertrouwen heersen dat de deal rond geraakt. Nilsson zou zelf alvast openstaan voor een verhuis naar Brugge. Daar zou voor hem een contract van drie seizoenen, met optie tot een vierde, klaar liggen.

POLL: Zes miljoen voor Nilsson ...

Meest recent

‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

102
102
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

54
54
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

181
181
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

746
746
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

189
189
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

95
95
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

59
59
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

123
123
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

164
164
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

322
322
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

349
349
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

109
109
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

156
156
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

362
362
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

503
503
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

148
148
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

132
132
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

100
100
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

202
202
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

155
155

Meer sportnieuws