Peeters pakt uit: publiekslieveling terug naar Freethiel

door
Peeters pakt uit: publiekslieveling terug naar Freethiel

Terwijl het Europese kampioenschap op volle toeren, zijn de ploegen uit de Jupiler en Challenger Pro League volop bezig aan de voorbereiding op het komende seizoen. Zo ook SK Beveren. De Waaslanders kondigden donderdag ook hun eerste zomeraanwinst aan.

In het voorjaar van 2023 greep Beveren ei zo na naast zijn terugkeer op het hoogste niveau. Het strandde uiteindelijk op slechts één puntje van kampioen en promovendus RWDM. Een bittere pil om te slikken, maar de campagne leverde wel voldoende elementen op om op voort te bouwen. Logischerwijs werd de samenwerking met coach Wim De Decker dan ook verlengd.

LEES OOK Essevee zet RWDM onder druk, Beveren zeker van play-offs

Maar in de voorbije campagne viel Beveren flink tegen. Uiteindelijk eindigden de Waaslanders slechts 8ste, de samenwerking met De Decker werd begin april dan ook stopgezet. De club blijft echter ambitieus en wil in de komende seizoenen opnieuw meedoen voor promotie. En daarvoor werden inmiddels de nodige veranderingen doorgevoerd.

Luxemburgs record-international

Zo kondigde de club eind vorige maand aan dat de samenwerking met CEO Antoine Gobin werd stopgezet. Met Bart Foubert werd echter al een vervanger aangetrokken. Daarnaast werd Bob Peeters aangesteld als 'General Manager'. En nu is ook de eerste inkomende transfer onder diens bewind een feit.

Via de officiële clubkanalen maakte Beveren immers de terugkeer van Laurent Jans bekend. De record-international van Luxemburg was tussen 2015 en 2018 al actief op de Freethiel en groeide toen uit tot een publiekslieveling. Vervolgens speelde hij onder meer voor Standard, FC Metz, SC Paderborn en Sparta Rotterdam.

Terug thuiskomen

LEES OOK Patro en Club Luik delen de koek na geanimeerde Maasderby

Nu keert de rechtsback dus terug naar het vertrouwde nest, waar hij tekende voor twee seizoenenen. "Terugkeren naar Beveren voelt als thuiskomen. Het is geen geheim dat de club en de supporters altijd een speciale plaats in mijn hart hebben gehad. Ik stel vast dat de club sinds mijn vertrek in 2018 niet heeft stilgestaan en dat er op heel wat vlakken stappen vooruit zijn gezet. Ik hoop op en naast het veld mijn steentje bij te dragen", reageert Jans op de clubwebstek.

POLL: Beveren hoort bij de titelfavorieten in de Challenger Pro League ...

Meest recent

Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

14
14
Italiaanse pers lyrisch na optreden 'echte leider' Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

3
3
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

75
75
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

66
66
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

189
189
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

243
243
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

198
198
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

80
80
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

66
66
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

26
26
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

119
119
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

69
69
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

357
357
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

64
64
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

293
293
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

255
255
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

706
706
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

370
370
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

63
63
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

608
608

Meer sportnieuws