'PSG doet mercato daveren: monsterbod van 90 miljoen'

door
'PSG doet mercato daveren: monsterbod van 90 miljoen'

Paris Saint-Germain is momenteel druk in de weer op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. Maar ook in andere linies mikt de Franse kampioen op versterking.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Afgelopen seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

Versterking gezocht

LEES OOK Waanzin: 'PSG plukt Barça-ster voor 100 miljoen weg'

In de halve finale beet de club echter haar tanden stuk op Borussia Dortmund. Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. De Franse superster werd begin deze zomer namelijk aangekondigd bij Real Madrid, dat hem transfervrij kon strikken.

De Parijse clubleiding wil dan ook een nieuwe steraanvaller voor volgend seizoen aantrekken. Verschillende namen doen alvast de ronde. Maar ook in andere linies speurt men naar interessante opportuniteiten. Voor het middenveld zou het vizier bijvoorbeeld op Portugal zijn gericht.

Portugees supertalent

Zo meldt CNN Portugal dat PSG concreet in de markt is voor Joao Neves. Deze controlerende middenvelder is nog altijd maar 19 jaar, desondanks geldt hij als een vaste sterkhouder bij SL Benfica. Ook maakte Neves deel uit van de Portugese EK-selectie.

LEES OOK ‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Binnen zijn leeftijdscategorie staat hij dan ook te boek als één van de grootste talenten in het mondiale voetbal. En zo'n talent heeft natuurlijk een prijskaartje. Bovengenoemde bron beweert dat PSG liefst 90 miljoen euro heeft geboden. Daarnaast zou een speler de omgekeerde beweging maken. Het is niet duidelijk of zo'n monsterbod ook voldoende is voor Benfica.

POLL: PSG wint binnen de drie seizoenen de Champions League ...

Meest recent

Hasi kan tij niet keren: "Net als Riemer en Hubert..."

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

8
8
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

20
20
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

42
42
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

58
58
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

393
393
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

269
269
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

84
84
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

253
253
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

360
360
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

314
314
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

306
306
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

93
93
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

176
176
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

113
113
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

399
399
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

79
79
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

423
423
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1408
1408
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

126
126

Meer sportnieuws