Steuckers: "Daarom keerde ik terug naar KRC Genk"

door
Steuckers:

Bij KRC Genk hebben ze op dit moment een leuk elftal, maar er gaan nog spelers vertrekken. Head of Football Dimitri De Condé zat echter niet stil en haalde met Matte Smets en Jarne Steuckers twee beloftevolle Belgen. Die laatste sprak via de clubkanalen.

Steuckers koos voor KRC Genk

Steuckers kwam voor 800.000 euro over van STVV. De linkspoot verklaart waarom hij voor Racing Genk koos. “Ik sprak met Dimitri De Condé en dat was een zeer goed gesprek. Ik was verrast door het sportieve plan van de club. Daarnaast was er uiteraard ook de coach, wat ook positief was voor mij."

Steuckers speelde al in de jeugd voor Genk. Terugkeren was dan ook een makkelijke keuze. “Het was voor mij een fijn gevoel om terug te keren naar de club waar ik in de jeugd al speelde. Ik ken de mensen rondom de club en het was fijn om hen terug te zien. Het was voor mij een logische stap hogerop. Genk gaf me veel vertrouwen en daarom koos ik voor deze overstap."

Net als Matte Smets

Ook Smets volgde hetzelfde parcours. Heeft Steuckers hem mee proberen te overtuigen? “Ik denk dat Matte oud en slim genoeg is om zelf te beslissen. Maar ik moet toegeven dat ik hem soms wel een berichtje heb gestuurd dat hij naar Genk moest komen. Ik heb het geprobeerd, maar ik weet niet of het heeft geholpen. Hij is hier, dus dat is goed.”

Steuckers kijkt alvast uit naar twee duels. “Toch de derby tegen STVV. Het gaat een fijne wedstrijd worden met veel sfeer”, lacht Steuckers.

POLL: Gaat hij meteen in de basis staan?

Meest recent

Coucke reageert: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

36
36
Sonck en Verheyen zien deze problemen bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

25
25
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

56
56
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

45
45
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

45
45
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

185
185
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

66
66
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

63
63
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

603
603
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

395
395
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

504
504
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

151
151
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

177
177
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

124
124
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

135
135
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

125
125
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

709
709
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

386
386
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

102
102

Meer sportnieuws