‘Morata flikt het weer en heeft na EK toptransfer beet’

door
‘Morata flikt het weer en heeft na EK toptransfer beet’

Alvaro Morata was de aanvoerder van de Spaanse nationale ploeg op het afgelopen Europees Kampioenschap in Duitsland. De aanvaller speelde zestig minuten in de finale en mocht aan het einde van de rit de beker in de lucht steken.

Morata krijgt in eigen land vaak kritiek en liet zich onlangs nog negatief uit over de Spaanse media. De aanvaller liet dan ook uitschijnen dat hij Atlético Madrid definitief wil verlaten en transferexpert Fabrizio Romano laat weten dat een toptransfer op komst is.

Flikt het weer

LEES OOK ‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ondanks dat Morata vaak wordt gezien als reservespits heeft de aanvaller toch een resem topclubs op zijn CV staan. De 31-jarige Morata droeg in het verleden het shirt van Real Madrid, Juventus, Atlético Madrid en Chelsea. Vrijwel bij elke club werd hij ook uitgeleend om daarna terug te keren.

Voor Morata werd er in totaal al 189 miljoen euro op tafel gelegd en daar komt nu nog eens 13 miljoen euro bij. Italiaanse topclub AC Milan is van plan om de ontsnappingsclausule van de Spanjaard bij Atlético Madrid te activeren. Morata zelf is al akkoord gegaan met een contract voor vier seizoenen.

Goaltjesdief

Morata was aldus de aanvoerder van de Spaanse nationale ploeg op het EK en gaat een nieuwe uitdaging aan bij AC Milan. In tachtig interlands wist Morata 36 keer het net te vinden.

LEES OOK ‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

Bij Atlético Madrid had hij nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zestien miljoen euro. In totaal telt de 31-jarige Morata ondertussen al 589 competitieve matchen waarin hij 216 keer kon scoren en 82 assists kon geven.

POLL: Vind jij Morata een goede spits?

Meest recent

Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

2
2
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

65
65
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

46
46
Lamkel Zé-effect? ‘STVV en Mazzu duwen speler(s) naar exit’

Didier Lamkel Zé lijkt aan zijn laatste maanden bij Sint-Truiden VV bezig. De aanvaller werd ...

32
32
Beerschot meldt transfernieuws, fans komen in opstand

Beerschot zal komend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club was ...

130
130
Komende zomer leegloop KRC Genk? "In de kijker van clubs"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt nog volledig open. KRC Genk, Club Brugge én ...

123
123
‘Nieuwe Romelu Lukaku’ loopt rond in JPL: “Veel gelijkenissen"

Romelu Lukaku maakte afgelopen speeldag zijn 400e doelpunt van zijn carrière. De Rode Duivel ...

50
50
Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

142
142
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

579
579
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

350
350
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

142
142
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

303
303
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

456
456
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

195
195
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

69
69
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

134
134
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

118
118
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

72
72
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

631
631
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

692
692

Meer sportnieuws