'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

door
'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

Bij Anderlecht mag er in de komende weken nog het nodige transfergeweld verwacht worden, want naar verluidt worden er nog minstens vier versterkingen gezocht. Er moeten nog een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en flankaanvaller bij. De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren.

Zeker voor die laatste twee posities valt de jongste dagen de ene na de andere naam. Voor het middenveld werd Anderlecht bijvoorbeeld al gelinkt aan Christian Eriksen, Abdelkahar Kadri en Gustavo Puerta. Nu duikt nog een volgende piste op.

Ook Steijn op de radar van Anderlecht

LEES OOK 'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Het Laatste Nieuws stelt dat Paars-Wit immers ook de situatie van Sem Steijn opvolgt. De 22-jarige offensieve middenvelder scoorde vorig seizoen maar liefst zeventien keer in de Eredivisie en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro, maar hij gaat wel zijn laatste contractjaar in bij FC Twente.

Mogelijk valt er dus een zaakje te doen als Steijn niet wil bijtekenen. Anderlecht kan alvast vragen aan zijn ploegmaat Michel Vlap om een goed woordje te doen, want hij stond uiteraard nog van 2019 tot 2022 onder contract bij RSCA.

Zwitsers jeugdinternational in beeld

Vanuit Zwitserland komt dan weer overgewaaid dat Anderlecht ook interesse zou tonen in Malik Deme. Dat is een 19-jarige flankaanvaller van Young Boys Bern. Daar slaagde hij er echter nog niet in om door te breken en dus wil hij vertrekken. Anderlecht is één van de clubs die van die situatie wil profiteren.

LEES OOK Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

Ook FC Utrecht en enkele Zwitserse clubs zijn echter geïnteresseerd in de jeugdinternational. Young Boys zou hem graag willen houden, maar een niet nader genoemde Nederlandse topclub zou de beste papieren in handen hebben om volgend seizoen over Deme te kunnen beschikken. Anderlecht vertrekt dus met een achterstand in het dossier.

POLL: Zou Steijn een mooie aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

2
2
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

12
12
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

42
42
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

44
44
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

33
33
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

357
357
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

368
368
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

84
84
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

250
250
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

214
214
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1104
1104
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

125
125
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

359
359
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

505
505
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

739
739
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

334
334
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

381
381
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

203
203
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

111
111
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

422
422

Meer sportnieuws