'AA Gent laat Hong gaan: transfersom valt lager uit'

door
'AA Gent laat Hong gaan: transfersom valt lager uit'

AA Gent bereidt zich momenteel voor op de lastige competitiewedstrijd tegen leider KVC Westerlo. Coach Wouter Vrancken zal dan allicht één van zijn belangrijke pionnen moeten missen. Zo staat Hyunseok Hong op punt om te vertrekken bij de Buffalo's.

Sinds deze zomer is Arnar Vidarsson aan de slag als sportief directeur van Gent. Onder zijn bewind werden inmiddels al de nodige versterkingen aangetrokken. Met Max Dean en Andri Gudjohnsen werden eerst twee aanvallende krachten vastgelegd, vervolgens werd middenvelder Mathias Delorge overgenomen van STVV.

LEES OOK AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

Deze week werd het lijstje met versterkingen verder aangevuld. Met de Japanner Atsuka Ito werd nog een tweede optie voor het middenveld vastgelegd en ook flankaanvaller Helio Varela zette zijn kribbel bij de Oost-Vlamingen. Afwachten of in de laatste weken van de mercato nog meer versterking zal volgen.

Waslijst aan vertrekkers

Ondertussen was het echter ook al druk aan de uitgang. De Buffalo's namen deze mercato al afscheid van heel spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, maar de eerstvolgende vertrekker wordt allicht Hong. Zo raakte zaterdag bekend dat de Zuid-Koreaanse middenvelder goed op weg is om bij het Turkse Trabzonspor aan de slag te gaan.

Iets lagere transfersom

LEES OOK Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

Beide clubs zouden inmiddels een akkoord hebben gevonden over de transfersom van Hong, die zijn laatste contractjaar was ingegaan. Die blijkt wel lager te liggen dan de oorspronkelijke som van 7 miljoen euro die eerder werd gemeld. Zo zou Gent volgens Het Laatste Nieuws een vast bedrag van 4.5 miljoen euro vangen, aangevuld met 500.000 euro aan bonussen. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt overigens dat Hong zaterdag gewoon nog meetrainde bij Gent en dat nog enkele persoonlijke details uitgeklaard moeten worden. Toch lijkt de overgang zo goed als rond.

POLL: Gent is verzwakt ten opzichte van eind vorig seizoen ...

Meest recent

AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

43
43
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

44
44
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

121
121
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

13
13
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

271
271
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

425
425
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

124
124
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

285
285
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

585
585
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

219
219
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

116
116
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

353
353
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

55
55
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

194
194
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

95
95
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

66
66
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

156
156
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

251
251
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

183
183
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

734
734

Meer sportnieuws