‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

door
‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

AS Roma is nog op zoek naar een centrale verdediger en werd in het verleden genoemd voor Rode Duivel Koni De Winter. De interesse ging vervolgens liggen omdat de Romeinen Loïc Balde op het oog hadden.

De Franse verdediger is echter op weg naar VFB Stuttgart en volgens Italiaanse media komt daardoor De Winter weer in het vizier om een toptransfer te maken. Momenteel staat de Belgische verdediger nog tot 2028 onder contract gij Genoa FC met een marktwaarde van twaalf miljoen euro.

Stap hogerop

LEES OOK 'Rode Duivel betaalt zware prijs na pijnlijke nederlaag'

De Winter speelde in het verleden in de jeugd van Zulte Waregem en Lierse, maar maakte al op jonge leeftijd de overstap naar Juventus. Na uitleenbeurten aan FC Empoli en Genoa nam die laatste De Winter ook definitief over. De afkoopsom bedroeg toen acht miljoen euro.

Bij Genoa is De Winter een vaste waarde en maakt hij geregeld indruk in de Serie A. Tegen Inter Milan wist de verdediger met Genoa meteen te stunten op de openingsspeeldag tegen landskampioen Internazionale, het werd 2-2. Een toptransfer en stap hogerop zit er deze zomermercato zeker nog in voor De Winter.

Hernieuwde interesse

AS Roma heeft De Winter weer in het vizier. Het gerenommeerde La Gazzetta dello Sport laat weten dat de Romeinen naar andere alternatieven kijken door het twijfelende gedrag van toptarget Baldé. En aldus komt De Winter weer in beeld. 

LEES OOK Boyata moeit zich met defensieve zorgen Rode Duivels

Daniele De Rossi is gecharmeerd van de verdediger en AS Roma is van plan de gesprekken te heropenen met Genoa. De komende weken kunnen cruciaal worden want het einde van de transfermarkt komt al in zicht.

POLL: Is AS Roma een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

1
1
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

16
16
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

50
50
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

75
75
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

232
232
Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Club Brugge gaat vanaf komend weekend de strijd met KRC Genk en co aan voor de 20ste landstitel uit ...

95
95
'Genk op recordjacht: transferstrijd Karetsas barst los'

België is sinds vorige week één van zijn grootste talenten definitief kwijt. ...

195
195
'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks ...

43
43
KRC Genk of Club kampioen? Boeckx fileert titelstrijd

Komend weekend barst de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal los. KRC Genk kan het ...

327
327
'Club Brugge stormt vooruit met De Cuyper-opvolger'

Club Brugge zet sterke stappen in jeugdontwikkeling en talentdetectie, met een focus op Europese ...

252
252
Eerste tweeluik Garcia: twee grote winnaars bij Duivels

Het eerste tweeluik van de Rode Duivels onder het bewind van Rudi Garcia zit erop en dus kunnen de ...

195
195
'City en Bayern clashen voor dé transfer van 2025'

De interland-periode van maart is doorgaans een ideaal moment voor de clubteams om de komende ...

166
166
Club Brugge doet concurrentie duizelen: "Een superjaar"

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de dubbel titel-beker. Maar ongeacht of de ...

644
644
'Beslissing Vertonghen dwingt Anderlecht tot grove transferactie'

RSC Anderlecht beleeft een woelige aanloop naar de Champions' Play-Offs. Enkele dagen na de ...

371
371
'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

109
109
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

59
59
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

386
386
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

987
987
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

81
81
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

178
178

Meer sportnieuws