'Transferdomper Genk: sterkhouder wil alsnog vertrekken'

door
'Transferdomper Genk: sterkhouder wil alsnog vertrekken'

Het zouden voor KRC Genk nog woelige weken kunnen worden op de transfermarkt, want er zitten nog heel wat dossiers in de pijplijn bij de Limburgers. Verschillende smaakmakers zijn gegeerd en zouden deze zomer nog een transfer kunnen gaan afronden.

Het is bijvoorbeeld nog steeds de verwachting dat Mike Penders bij Chelsea zal tekenen en dat Bilal El Khannouss een transfer zal maken, terwijl ook Zakaria El Ouahdi gegeerd is. Daarnaast gingen er de laatste weken ook de nodige geruchten rond Tolu Arokodare.

Tolu stuurt alsnog aan op vertrek

De Nigeriaanse spits werd het hof gemaakt door Trabzonspor. maar die transfer leek de voorbije dagen toch af te knappen op de forse looneisen van Tolu. Dat was goed nieuws voor Genk, want trainer Thorsten Fink liet al duidelijk blijken dat hij Tolu graag aan boord wou houden.

Maar mogelijk krijgt Fink nu toch slecht nieuws. Sacha Tavolieri stelt dat de entourage van Arokodare nog steeds aandringt op een vertrek naar Turkije. De kloof tussen vraag en aanbod zou de voorbije dagen geslonken zijn, waardoor een akkoord tussen de speler en Trabzonspor niet veraf is. Bovendien zouden de Turken ook bereid zijn om aan de eisen van Genk te voldoen.

Wat doet Genk met Zeqiri?

Er zou echter ook nog een andere, niet nader genoemde club op de loer liggen om de transfer te kapen. De bal lijkt daarvoor vooral in het kamp van Tolu te liggen. De speler zal moeten beslissen of hij zijn carrière wil verderzetten bij Trabzonspor, de andere club of toch gewoon in Genk wil blijven.

Genk moet dus bang afwachten en het wordt uitkijken welke invloed een vertrek van Tolu zou hebben op de transferplannen. In principe mocht Zeqiri vertrekken, maar het wordt afwachten wat Genk nu met de Zwitser zal doen. Blijft hij alsnog, of gaat Genk toch op zoek naar een nieuwe spits?

POLL: Moet Genk hem bij een goed bod gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

44
44
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

42
42
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

178
178
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

45
45
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

44
44
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

120
120
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

307
307
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

215
215
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

217
217
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

383
383
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

81
81
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

269
269
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

368
368
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

395
395
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

300
300
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

173
173
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

536
536
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1159
1159
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

325
325
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

150
150

Meer sportnieuws