‘Standard luistert naar tirade Leko en grijpt meteen in'

door
‘Standard luistert naar tirade Leko en grijpt meteen in'

Standard Luik moet nog enkele vertrekkers vrezen. Vooral verdedigende talenten Nathan Ngoy en Lucas Noubi staan op het punt de club te verlaten. Een misnoegde Ivan Leko eist actie op de zomermercato.

De Kroatische oefenmeester was allesbehalve blij met het nieuws dat Ngoy dicht bij een transfer naar Luton Town staat. Standard accepteerde een bod van vijf miljoen euro want de club heeft de miljoenen hard nodig.

Opvolger op het oog

LEES OOK Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Leko was ‘not amused’ door het nakende vertrek van Ngoy. “Het is een verrassing. Ik had deze transfer niet verwacht. Normaal gesproken is hij onze beste centrale verdediger en een belofte met een grote toekomst voor zich”, klonk het in de Waalse pers.

Nu schakelt Standard wel meteen door. Volgens journalist Sacha Tavolieri de Oostenrijker David Affengruber op het oog. Affengruber zit sinds eind juli zonder club en heeft een marktwaarde van vier miljoen euro. Zijn contract liep af bij het Oostenrijkse Sturm Graz.

Transfervrije optie

Standard beschikt niet over veel budget op de transfermarkt en Affengruber is dan ook een transfervrije optie. De Oostenrijkse jeugdinternational heeft negentig wedstrijden in de Oostenrijkse Bundesliga op de teller staan met zeven doelpunten en twee assists.

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

POLL: Een goede opvolger voor Ngoy?

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

16
16
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

15
15
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

158
158
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

264
264
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

27
27
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

99
99
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

89
89
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

26
26
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

598
598
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

48
48
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

301
301
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

682
682
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

124
124
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

487
487
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

227
227
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

492
492
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

82
82
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

164
164
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

790
790

Meer sportnieuws