Antwerp ziet Dwomoh definitief naar Engeland vertrekken

door
Antwerp ziet Dwomoh definitief naar Engeland vertrekken

Het wordt uitkijken in welke mate de kern van Antwerp nog zal transformeren in de komende week. De Great Old liet deze zomer al onder meer Ilenikhena en Ekkelenkamp vertrekken, maar ook spelers als Butez en Keita komen nog in aanmerking voor een transfer. Pierre Dwomoh is nu ook vertrokken.

De 20-jarige middenvelder streek deze zomer opnieuw neer op de Bosuil nadat hij de voorbije twee seizoenen telkens verhuurd werd. Passages bij Sporting Braga en KV Oostende werden geen groot succes, maar vorig seizoen herpakte Dwomoh zich wel bij RWDM.

Dwomoh verlaat Antwerp voor Watford

LEES OOK 'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Ondanks de degradatie liet de jeugdinternational in Molenbeek mooie dingen zien. Antwerp nam hem opnieuw in de A-kern op, maar desondanks zag het er de hele zomer toch naar uit dat Dwomoh nog vertrekken. Nu is een transfer ook een feit.

Dwomoh zet zijn carrière verder in de Engelse Championship, waar hij zijn handtekening zette bij Watford. Dat staat na drie speeldagen samen met Sunderland aan de leiding met negen op negen. Naar verluidt zou Antwerp nog rond de 1 miljoen euro vangen.

Carrière helemaal lanceren in Engeland

In Engeland moet Dwomoh zijn carrière eindelijk helemaal lanceren. Dat lukte hem in België immers niet, ondanks een veelbelovende start. Hij debuteerde al op 16-jarige leeftijd bij KRC Genk, maar werd er na een aanvaring met toenmalig beloftencoach Hans Somers uit de A-kern gezet.

LEES OOK 'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Antwerp telde daarna 2 miljoen euro neer om Dwomoh binnen te halen. In zijn eerste seizoen op de Bosuil liet hij nog mooie dingen zien, maar daarna schoof Mark van Bommel hem opzij. Ook na het vertrek van de Nederlandse trainer was er echter geen nieuwe kans weggelegd.

POLL: Zal Dwomoh in Engeland helemaal doorbreken?

Meest recent

Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

11
11
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

9
9
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

216
216
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

205
205
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

66
66
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

80
80
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

620
620
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

154
154
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

302
302
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

411
411
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

372
372
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

546
546
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

462
462
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

720
720
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

280
280
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

85
85
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

51
51
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

295
295
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

171
171
Lamkel Zé-effect? ‘STVV en Mazzu duwen speler(s) naar exit’

Didier Lamkel Zé lijkt aan zijn laatste maanden bij Sint-Truiden VV bezig. De aanvaller werd ...

96
96

Meer sportnieuws