Arsenal-ster doet Trossard blozen met straffe uitspraak

door
Arsenal-ster doet Trossard blozen met straffe uitspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC zijn eerste topwedstrijd tot een goed einde weten te brengen. De Gunners wonnen zaterdagavond immers met 0-2 op het veld van Aston Villa, dat vorig seizoen nog vierde werd. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Leandro Trossard.

De Rode Duivel was vorig seizoen al een belangrijke troef voor de Londenaren. Vanwege zijn veelzijdigheid kon coach Mikel Arteta hem immers op meerdere posities uitspelen. Bovendien toonde Trossard zich ook behoorlijk productief. Zo was hij over alle competities heen toch goed voor een zeventiental doelpunten.

Maar die knappe prestaties kregen geen gepast vervolg in de voorbije maanden. Zo speelde Trossard een erg matig Europees kampioenschap met de nationale ploeg. En bij zijn terugkeer in Londen werd ook snel duidelijk dat hij opnieuw vrede zou moeten nemen met een rol als luxe-invaller.

Lof van ploegmaats

Ook tegen Villa begon Trossard op de bank. Maar na dik een uur spelen werd hij toch ingebracht en opende hij meteen de score. Aan zijn viering was duidelijk te merken dat hij niet tevreden is met zijn bankzitterstatuut. Vervolgens creëerde hij ook nog eens de ruimte bij de actie die leidde tot de beslissende 0-2.

Achteraf oogstte de Belg dan ook lof bij zijn ploegmaats. Van defensieve steunpilaar William Saliba bijvoorbeeld. "Hij is een excecptionele speler", stelt de Franse international bij Play Sports. "We zijn blij dat we hem hebben. Hij kan elk moment scoren en doet dat ook in de grote matchen. Ik hoop dat hij zo verder doet."

Ontevreden bankzitter

Trossard mikt zelf wel op een belangrijkere rol, vandaar dat hij zijn doelpunt niet echt vierde. Maar volgens Saliba hoeft dat niet eens een slechte zaak te zijn. "Als je op de bank moet starten wil je altijd tonen dat je in de basis moet staan. Het is een goede reactie naar de trainer. We verwachten van alle invallers dat ze even belangrijk zijn als de basisspelers", aldus de beresterke verdediger.

POLL: Trossard verdient meer speelminuten bij de Duivels ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

2
2
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

14
14
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

6
6
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

75
75
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

144
144
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

117
117
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

86
86
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

81
81
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

72
72
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

151
151
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

298
298
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws