'Standard vindt bliksemsnel oplossing voor slachtoffer Leko'

door
'Standard vindt bliksemsnel oplossing voor slachtoffer Leko'

Voor Standard werd door velen een lastig seizoen voorspeld, maar de Rouches pronken na vijf speeldagen op de zesde plaats. Ivan Leko perst voorlopig het maximum uit een zeer beperkte kern en wist uit amper twee gemaakte doelpunten maar liefst acht punten te puren.

De Kroaat is ook ongenadig in het doorselecteren, onder meer ingegeven door de penibele financiële situatie van de club. Daardoor kan Standard zich geen overtollig vet veroorloven en elke speler die niet meteen in de plannen van de trainer voorkomt, moet vertrekken.

Sahabo kan naar zusterclub Standard

LEES OOK Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Daardoor zijn de voorbije dagen ook Lucas Noubi, Stipe Perica en Hakim Sahabo op de transferlijst beland. Vooral die laatste valt daarbij op. De 19-jarige middenvelder werd immers in de tweede helft van vorig seizoen nog door Leko gelanceerd, maar door de komst van Bulat en Alexandropoulos en de doorbraak van Kuavita wordt er alweer niet meer op hem gerekend.

Mogelijk vindt Sahabo echter bliksemsnel elders onderdak. Volgens L'Equipe-journalist Loïc Tanzi zou hij immers nog kunnen verkassen naar de Franse tweedeklasser Red Star, die net als Standard in handen is/was van 777 Partners.

Transfer moet snel geregeld worden

Voor Sahabo zou het een terugkeer naar onze zuiderburen betekenen, want hij was van 2021 tot 2023 al aan de slag in Frankrijk bij Lille. Eerder speelde hij ook in de jeugdploegen van onder meer Beerschot, Anderlecht en KRC Genk.

LEES OOK Overname Standard: Ultra's trekken aan alarmbel

De transfer zal wel snel geregeld moeten worden, want in Frankrijk sluit de transfermarkt al op vrijdagavond. Anders zal Standard nog een andere oplossing moeten zien te vinden voor de jonge Rwandese international.

POLL: Zou Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

3
3
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

94
94
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

12
12
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

112
112
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

26
26
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

80
80
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

29
29
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

236
236
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

112
112
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

217
217
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

63
63
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

496
496
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

288
288
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

428
428
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

259
259
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

273
273
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

273
273

Meer sportnieuws