'AA Gent laat na Hong nog speler naar Duitsland vertrekken'

door
'AA Gent laat na Hong nog speler naar Duitsland vertrekken'

Met de kwalificatie voor de Conference League op zak heeft AA Gent alvast één belangrijke opdracht weten te volbrengen. De komende week kan de focus zo op het einde van de zomermercato, waarbij er nog één en ander beweegt bij de Buffalo's.

Donderdagvoormiddag moesten ze bijvoorbeeld opnieuw afscheid nemen van een sterkhouder, want het verwachte vertrek van Hyun-seok Hong werd afgerond. De Zuid-Koreaanse publiekslieveling zette zijn handtekening bij FSV Mainz 05. Mogelijk ziet hij straks nog een andere Gent-speler neerstrijken in Duitsland.

Yokota vertrekt alweer bij AA Gent

Sacha Tavolieri meldt dat ook Daisuke Yokota nog kan vertrekken. Gent haalde de Japanse flankaanvaller in januari nog voor 2 miljoen euro op bij het Poolse Gornik Zabrze om mee het vertrek van Fofana, Orban en Cuypers op te vangen. Yokota streek toen neer samen met Surdez en Sonko en kwam van dat trio nog het vaakst in actie tot een knieblessure roet in het eten gooide.

Ook dit seizoen begon hij nog als titularis, maar de jongste weken verdween Yokota uit beeld. In het tweeluik tegen Partizan en de laatste competitiewedstrijd tegen Westerlo bleef hij telkens aan de bank gekluisterd. De omschakeling naar een 3-5-2 maakt dat zijn profiel niet echt meer in de plannen van Wouter Vrancken past.

UItleenbeurt aan Kaiserslautern

Gent zou de 24-jarige daarom tijdelijk laten vertrekken. Ze zouden een akkoord bereikt hebben met Kaiserslautern over een uitleenbeurt. De traditieclub is met een zeven op negen goed aan het seizoen begonnen in de 2. Bundesliga.

Ook na het vertrek van Yokota zal Vrancken nog voldoende opties overhouden voorin. Hij kan immers nog altijd rekenen op Gudjohnsen, Surdez, Dean en Fernandez-Pardo voor twee posities. Die laatste is echter ook nog altijd gegeerd.

POLL: Zal hij zich nog doorzetten bij AA Gent?

Meest recent

'De Cuyper parkeert toptransfer: Club legt pittige som vast'

Club Brugge maakt zich op voor een cruciale periode met de ontknoping van de titelstrijd en de ...

34
34
'Guardiola wil supertransfer: toptarget met 30 goals en 23 assists'

Manchester City maakt zich op voor een hete transferzomer. De Engelse topclub is van plan een grote ...

28
28
Vanhaezebrouck velt drastisch verdict over titelstrijd

De heenronde in de Champions' Play-Offs zit erop, dit weekend wordt de tweede helft van de ...

242
242
Hasi hakt knopen door: basiself in bekerfinale bepaald?

Binnen een dikke week staat voor RSC Anderlecht de belangrijkste partij van het seizoen op het ...

115
115
Club Brugge onder enorme druk: Hayen grijpt stevig in

Zondagavond staat opnieuw een sleutelduel op het programma in de titelstrijd. Zo gaat Club Brugge op ...

249
249
Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. ...

196
196
'Anderlecht en Club Brugge duelleren om zoon voetballegende'

RSC Anderlecht en Club Brugge worden wel vaker gelinkt aan dezelfde spelers. Dat is vaak een ...

291
291
'Transferklapper: sterkhouder vertrekt bij Anderlecht'

RSC Anderlecht won met 5-0 van AA Gent, maar dat verandert niets aan de plannen van het bestuur. Er ...

638
638
Beerschot zet Kortrijk met één been in Challenger Pro League

Beerschot en KV Kortrijk speelden vanavond tegen elkaar op het Kiel. Vooral voor KVK was dit een ...

311
311
Update Real Madrid: “We gaan spelen tegen FC Barcelona “

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

530
530
De Condé ontkent transfergerucht in alle talen

Dimitri De Condé, Head of Football bij KRC Genk, volgt de binnen- en buitenlandse media op de ...

231
231
Club Brugge: vervanger Jutgla tegen Union SG gekozen

Club Brugge staat onder ferme druk. De Bruggelingen kunnen het zich niet veroorloven om voor de ...

676
676
'Loïs Openda baalt: RB Leizpig eist deze monstersom'

Loïs Openda kent een wisselvallig seizoen, net als als heel RB Leipzig. De Belgische aanvaller ...

92
92
Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

122
122
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

56
56
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

52
52
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

411
411
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

120
120
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

204
204
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

185
185

Meer sportnieuws