City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

door
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij een absolute smaakmaker van The Cityzens, maar uiteindelijk kreeg hij géén nieuw contract. De teleurstelling bij De Bruyne was uiteraard groot, maar KDB kijkt al uit naar een nieuwe uitdaging.

Als ‘last dance’ hoopte Man City dat De Bruyne nog zou deelnemen aan het WK voor Clubs met een mini-contract. Het hernieuwde clubtornooi vindt van 14 juni tot 13 juli plaats in de Verenigde Staten. Volgens Engelse media heeft De Bruyne daar echter géén zin.

Koekje van eigen deeg

De Bruyne liet eerder zijn teleurstelling al merken over zijn afscheid bij Man City en de Rode Duivel denkt dat ook de sportieve klappen invloed hadden op de plotse ommekeer. Volgens The Daily Star verkoopt De Bruyne de Engelse topclub nu een koekje van eigen deeg. Het WK voor Clubs in de VS zal er niet inzitten. ‘Een trip waar De Bruyne naar verluidt weinig zin in heeft. Hij focust zich liever op het vinden van een nieuwe club. En wil ook risico’s op blessures schuwen.’

Het contract van De Bruyne loopt eind juni af dus eigenlijk zou KDB nog mee moeten afreizen. Het ziet er echter naar uit dat de Rode Duivel daar weinig zin in heeft en Man City zal ook niet moeilijk doen. Zondag wacht op Wembley het Nottingham Forest van Matz Sels. Een laatste kans voor De Bruyne om nog een trofee met Manchester City de lucht in te steken.

Guardiola reageert op KDB

Pep Guardiola gaf een persconferentie en sprak onder meer over De Bruyne en de aankomende FA Cup-finale. “Nog een trofee winnen zou hem goed doen. Kijk naar de minuten die hij gemaakt heeft sinds het nieuws over zijn vertrek… Hij heeft bewezen dat hij toegewijd is.”

Wanneer een journalist over de ontgoocheling van De Bruyne sprak over zijn vertrek bij Man City was Guardiola zéér duidelijk in zijn antwoord. “De reden daarvoor heb ik jullie reeds verteld”, citeert Het Laatste Nieuws de Spaanse oefenmeester.

POLL: Snap jij dat De Bruyne geen zin heeft in het WK voor Clubs met Man City?

Meest recent

Zulte Waregem slaat toe met eerste zomeraanwinst

Zulte Waregem heeft zijn eerst zomeraanwinst weten te strikken, al is dat geen verrassing. Zo werd ...

20
20
Real Madrid zorgt voor énorme rel: geen finale tegen Barça?

Real Madrid laat zich van smalste kant zien, dat kunnen we wel stellen. De Spaanse topclub heeft een ...

218
218
Cercle Brugge maakt eerste zomertransfer wereldkundig

Cercle Brugge heeft nog geen zekerheid over het behoud en moet nog zwaar knokken om dit te ...

22
22
Storck zorgt voor spanning: "Druk is groot bij hen"

KV Kortrijk moet vanavond winnen van Beerschot. De Kerels vechten voor hun laatste kansen om het ...

23
23
Anderlecht valt voor bliksemsnelle sensatie: wie is hij?

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op de 20-jarige Noorse winger Marius Broholm van Rosenborg. ...

214
214
Standard heeft miljoenentransfer helemaal beet

Standard gaat de nodige in- en uitgaande transfers afronden de komende maanden. De club heeft ...

57
57
'Standard ruikt geld, VfB Stuttgart & co kloppen aan'

Bij Standard gaan ze in de zomer héél veel transfers doen. Een pak huurlingen verlaten ...

85
85
Union SG slaat toe mét investering in Anderlecht

Union SG gaat een tempo hoger schaken inzake jeugdopleiding. Henk Mariman werd aangesteld, maar hij ...

100
100
Club Brugge krijgt mogelijk klap met Vanaken

Club Brugge ging donderdag in eigen huis met 0-1 onderuit tegen Union. De landskampioen slaagde er ...

485
485
Nieuwkomers bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

Begin juni blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen voor de start van de ...

142
142
Titelkoorts neemt toe: Fink waarschuwt Club & Union

Na de midweekspeeldag bevindt KRC Genk zich plots op de derde plaats, want zowel Club Brugge als ...

289
289
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

241
241
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

426
426
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

575
575
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

448
448
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

317
317
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

1099
1099
Chelsea grijpt in en legt plannen met Lavia op tafel

Roméo Lavia ligt al een tijdje in de lappenmand. Sinds zijn monstertransfer naar Chelsea moet ...

77
77
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in ...

425
425
KAA Gent vreest rampscenario door ‘diepere problemen’

KAA Gent zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Na zware nederlagen tegen Club ...

378
378

Meer sportnieuws