Engelse pers fileert De Bruyne na grote Haaland-show

door
Engelse pers fileert De Bruyne na grote Haaland-show

Titelverdediger Manchester City is foutloos aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. Zaterdag werd ook West Ham United over de knie gelegd: 1-3. Hattrick-held Erling Haaland was daarbij de grote man, maar ook Kevin De Bruyne kwam sterk voor de dag.

City is op indrukwekkende wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. In de Community Shield waren weliswaar strafschoppen nodig om Manchester United te kloppen, maar die trofee kon toch weer bijgezet worden in de uitpuilende prijzenkast. Vervolgens startte de titelverdediger met een perfect rapport aan de Premier League.

LEES OOK 'Knaltransfer krijgt vorm: CDK ontketent titanenstrijd'

Na drie speeldagen staat City bovenaan het klassement met een foutloze 9 op 9 en een doelpuntensaldo van +7. Knappe prestaties dus van de ploeg van coach Pep Guardiola. Zeker gezien City het erg rustig hield op de transfermarkt. Ilkay Gündogan werd transfervrij teruggehaald, Savinho kwam over van zusterclub Troyes.

De Bruyne blijft draaischijf

Voorts kwam er geen directe versterking bij, terwijl jongens als Julian Alvarez (Atletico Madrid) en Sergio Gomez (Real Sociedad) toch vertrokken. Maar City slaagde er wel in zijn bepalende spelers aan boord te houden. Ook De Bruyne, die nochtans nadrukkelijk aan een overstap naar Saudi-Arabië werd gelinkt.

En de Engelse grootmacht mag zich daarmee in de handen wrijven, zelfs op zijn 33ste blijft de Rode Duivel van goudwaarde. Zo ook zaterdag tegen West Ham. Hoewel Haaland de spotlights opeiste met zijn hattrick, speelde ook KDB een sterke partij. Vooral voor de rust haalde de draaischijf opnieuw een hoog niveau.

Doodsangsten voor tegenstander

LEES OOK ‘Bod op Mbangula onthuld, Juventus eist monstersom’

In de Engelse media zijn de reacties dan ook lovend. "Hij was dodelijk in de eerste helft, met elke baltoets bezorgde hij West Ham doodsangsten. Maar ook hij gaf de bal te vaak weg na rust", stelt Manchester Evening News. "Hij zit nu in een fase van zijn carrière waarin hij geen goals of assists nodig heeft om het tempo van een wedstrijd volledig te controleren", aldus 90Min. "Hij orchestreerde de beste aanvallen van City en had pech dat hij niet scoorde door opnieuw het houtwerk te raken", besluit Goal.com

POLL: De Bruyne blijft één van de 5 beste middenvelders ter wereld ...

Meest recent

'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

37
37
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

40
40
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

266
266
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

81
81
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

220
220
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

219
219
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

191
191
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

505
505
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

331
331
Goudhaantje Talbi doodeerlijk: “Een beetje teleurgesteld”

Club Brugge heeft met Chemsdine Talbi weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De buitenspeler deed ...

362
362
Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

390
390
Bernd Storck grijpt meteen zwaar in bij KV Kortrijk

Bernd Storck moet KV Kortrijk weer van de degradatie zien te redden. Dat flikte de Duitser twee jaar ...

341
341
Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

Club Brugge schakelde Atalanta verrassend uit in de Champions League en in de volgende ronde wacht ...

564
564
Pasveer komt met érg bizarre reactie na neusbreuk Rodriguez

Union SG verloor in het Koning Boudewijnstadion met 0-2 van Ajax, maar ook in de Johan Cruijf Arena ...

209
209
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle ...

135
135
Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

De uitschakeling in de Champions League blijft nazinderen bij Manchester City. De Engelse kampioen ...

146
146
Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

De wintermercato bracht enkele opmerkelijke deals. Zo koos AA Gent ervoor om na de blessure van Max ...

227
227
EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Na de Champions League werd er vrijdag om 13u in het hoofdkwartier van de UEFA ook geloot voor de ...

60
60
Schoofs geeft zijn mening over harde uitspraken Hasi

Na het Europese geweld gaat de focus vrijdag weer op de Jupiler Pro League. Daar wordt de 27ste ...

193
193
Club gewaarschuwd: "Onderschatting zal er nu niet zijn"

Club Brugge krijgt in de achtste finales van de Champions League opnieuw Aston Villa voorgeschoteld ...

278
278

Meer sportnieuws