STVV geeft Mazzu alsnog een toptransfer cadeau

door
STVV geeft Mazzu alsnog een toptransfer cadeau

STVV heeft op de valreep nog een aanvallende versterking weten te strikken. De Limburgers hebben nog een nieuwe flankaanvaller weten te strikken. Dat maakten de Kanaries bekend via de clubkanalen.

Brahimi naar STVV

"In de laatste week van de mercato haalt STVV nog een tweede aanwinst binnen. Na Louis Patris versterkt nu ook Billal Brahimi de Truiense gelederen. De Frans-Algerijnse flankaanvaller komt over van OGC Nice. Het gaat om een uitleenbeurt met een optie tot koop", laat STVV weten.

“Deze speler stond al een tijdje op onze radar, nu diende de kans zich aan om de transfer te realiseren. Billal is een technisch begaafde speler. Hij heeft een dribbel en een goed schot in huis. Als flankaanvaller kan Brahimi zowel rechts als links uit de voeten. Dankzij deze versterking hebben we opties om tactisch te variëren in de aanval", vertelt sportief directeur André Pinto.

STVV dragen

Brahimi sprak ook. "In de eerste jaren van mijn carrière deed ik ritme op in de sterke Franse competitie. Nu is het tijd om de volgende stap te zetten. Ik wil een onbetwiste basisspeler worden en de ploeg helpen dragen. STVV is voor mij daarom de ideale bestemming. Bovendien loop ik er mijn landgenoot Zineddine Belaid tegen het lijf. Ik wil me zo snel mogelijk integreren en het verschil helpen maken op het veld.”

POLL: Mooie transfer voor STVV?

Meest recent

Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

39
39
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

57
57
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

602
602
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

105
105
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

142
142
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

96
96
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

364
364
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

205
205
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

136
136
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

243
243
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

234
234
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

516
516
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

337
337
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

432
432
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

356
356
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

1012
1012
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

56
56
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

455
455
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

354
354
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

315
315

Meer sportnieuws