Kane luistert jubileum op, geen winnaar in Oranje-Duitsland

door
Kane luistert jubileum op, geen winnaar in Oranje-Duitsland

In de Nations League heeft de topper van de avond tussen Nederland en Duitsland geen winnaar opgeleverd. De twee rivalen hielden elkaar in een beklijvend kijkstuk met 2-2 in evenwicht. In Engeland luisterde Harry Kane zijn 100ste cap dan weer op door zich tegen Finland tot matchwinnaar te kronen.

De vlam sloeg van meet af aan in de pan in Amsterdam. Oranje begon immers verschroeiend aan de kraker en kwam al na twee minuten op voorsprong. Na uitstekend voorbereidend werk van Brobbey en Gravenberch werkte Reijnders koelbloedig af.

Oranje toont weerbaarheid

De Nederlanders bleven imponeren en kregen kansen om de score uit te diepen. Maar in plaats daarvan gaven ze de gelijkmaker knullig weg. De Ligt, die enkele dagen geleden tegen Bosnië ook al in de fout ging, gaf de bal zomaar weg aan de eigen zestien en uiteindelijk strafte Undav de blunder genadeloos af.

Vlak voor rust slikte Oranje een nieuwe domper. Aké viel geblesseerd uit en enkele minuten later zorgde Kimmich voor een Duitse voorsprong. Maar het toonde in de tweede helft weerbaarheid. Na vijf minuten gebruikte Brobbey opnieuw uitstekend zijn sterke lijf en schotelde Dumfries de 2-2 voor. Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven.

Kane viert 100ste cap met twee goals

In Engeland stond de match tegen Finland dan weer helemaal in het teken van de 100ste cap voor aanvoerder Harry Kane. De spits werd uiteraard uitgebreid in de bloemetjes gezet en ging daarna op het veld ook op zoek naar een passende viering.

Alleen lag lange tijd doelman Hradecky in de weg en speelde ook de buitenspelvlag hem parten. Kort voor het uur was het echter alsnog prijs met een harde knal in de bovenhoek. Een kwartier voor tijd zou Kane ook nog de eindstand vastleggen op aangeven van debutant Madueke. Daarmee zette hij zijn teller op een indrukwekkende 68 goals in 100 interlands.

POLL: Wie had de zege meer verdiend?

Meest recent

Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

0
0
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

17
17
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

124
124
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

97
97
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

36
36
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

33
33
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

147
147
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

54
54
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

159
159
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

105
105
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

183
183
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

355
355
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

206
206
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

82
82
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1398
1398
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

445
445
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

435
435
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

297
297
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

106
106
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

806
806

Meer sportnieuws