Matthys verklapt: "Transferakkoord met Club Brugge"

door
Matthys verklapt:

Tim Matthys wist als de sportieve baas van KV Mechelen toch wel een aardige kern bij elkaar te halen. Daarnaast verkocht de club ook voor heel wat miljoenen euro's. In Het Laatste Nieuws gaf hij meer uitleg over twee toch wel opmerkelijke transfersdossiers.

Vanheusden geen risico

KV Mechelen stuntte door Zinho Vanheusden op huurbasis weg te halen bij Internazionale. Dat gebeurde op financieel verantwoorde wijze en Matthys wist een toch wel straffe deal af te sluiten met de Italiaanse club. De Maneblussers lopen geen enkel risico.

"We hebben een constructie uitgewerkt met Inter dat Zinho ons alleen geld kost als hij speelt. Er is dus financieel gezien nul risico verbonden aan die deal. Als hij fit is, hebben we er een international bij. Op Standard hebben we meteen gezien hoe belangrijk Zinho voor ons kan zijn." Momenteel is hij wel out met een blessure.

Mukau weigerde Club Brugge

KV Mechelen verkocht Ngal'ayel Mukau voor 5 miljoen euro aan Lille OSC. Nochtans leek die aanvankelijk op weg te zijn naar Club Brugge, maar dat liep alsnog mis. Matthys gaf meer uitleg over die uitgaande transferdeal.

"Na een dag onderhandelen had ik met Dévy Rigaux (Director of Football bij Club Brugge, nvdr.) een akkoord gevonden. Uiteindelijk zijn Club en Mukau er onderling niet uitgeraakt. Dan ben ik aan tafel gaan zitten met andere clubs en is het Lille geworden", aldus Matthys. Mukau speelde ondertussen toch al 130 minuten in de Franse Ligue 1.

POLL: Maakte Mukau een goede keuze?

Meest recent

Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

13
13
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

86
86
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

184
184
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

318
318
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

151
151
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

60
60
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

108
108
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

103
103
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

59
59
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

557
557
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

566
566
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

108
108
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

371
371
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

274
274
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1535
1535
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

175
175
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

425
425
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

650
650

Meer sportnieuws