STVV stuntte op de transfermarkt: "JPL is top zes in Europa"

door
STVV stuntte op de transfermarkt:

Bij STVV hebben ze best een goede zomermercato achter de rug. Er werd voor ruim 20 miljoen euro verkocht en de club haalde ook enkele zeer interessante spelers in huis. Eén van hen maakt heel veel indruk de eerste weken van het seizoen.

Brahimi schittert bij STVV

STVV huurt Billal Brahimi van OGC Nice. De aanvallende middenvelder zorgt er op zijn eentje voor dat er over Aboubakary Koita en Jarne Steuckers voorlopig nog weinig wordt gepraat op Stayen. Met 1 goal en 1 assist in 4 duels is zijn start alvast veelbelovend.

Bij TV Limburg sprak hij over zijn overgang naar de Truienaars. “Ik had nood aan speelminuten en aan een serie matchen achter elkaar. Ik wil hier veel meer bepalend zijn en niet één of twee keer. De Jupiler Pro League is een competitie die top zes is in Europa en je speelt er wekelijks tegen topploegen."

Aankoopoptie voor de Truienaars

STVV hoopt dat het Brahimi langer aan boord kan houden. De Kanaries huren de speler van OGC Nice en ze zouden volgens Franse bronnen een aankoopoptie hebben van 4 miljoen euro. Dat is zeer pittig voor een club als STVV. "Dat is iets voor later. Ik wil nu zoveel mogelijk wedstrijden winnen en zo vaak als het kan beslissend zijn."

Brahimi is nog maar 24 jaar en als hij op deze manier verder blijft spelen, zullen de Belgische topclubs zijn naam ook wel op hun verlanglijstje zetten. De viervoudige Algerijnse international is nu al op weg om een van de revelaties van de Jupiler Pro League te worden.

POLL: Is Brahimi een speler voor de Belgische top?

Meest recent

Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

44
44
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

62
62
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

632
632
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

109
109
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

145
145
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

98
98
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

367
367
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

208
208
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

138
138
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

246
246
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

236
236
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

520
520
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

338
338
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

433
433
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

357
357
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

1014
1014
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

56
56
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

457
457
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

356
356
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

315
315

Meer sportnieuws