'Muslic grijpt zwaar in voor Europese trip Cercle'

door
'Muslic grijpt zwaar in voor Europese trip Cercle'

Donderdag zijn alweer heel wat Belgische teams aan zet in Europa. Cercle Brugge moet ook opnieuw aan de bak in de Conference League, nadat ze hun openingsmatch met klinkende 6-2-cijfers wonnen tegen St. Gallen. Maar Europa lijkt even geen prioriteit voor de Vereniging.

Cercle zet alles op competitie

In de Jupiler Pro League staat Cercle er immers dramatisch voor. Ze wisten amper negen punten te sprokkelen in hun eerste elf wedstrijden en daardoor zijn ze weggezakt naar de voorlaatste plaats. Er moet dus dringend weer gewonnen worden om uit de gevarenzone weg te raken.

Zondag staat er bovendien een lastige affiche tegen Union op het programma en daarom grijpt Miron Muslic in. Omdat er donderdag in de Conference League 'maar' tegen Vikingur Reykjavik gespeeld wordt, laat hij volgens Het Laatste Nieuws een pak titularissen thuis voor de trip naar IJsland.

Muslic spaart titularissen in Europa

Van Der Bruggen, Minda, Ravych en Diakité worden gespaard, terwijl Magnée en Brunner nog out zijn. Erick Nunes en Kakou zullen er ook niet bij zijn, omdat zij niet ingeschreven werden voor de Conference League. Er ontbreekt dus heel wat schoon volk bij Cercle.

Muslic zou in hun plaats vier spelers van Jong Cercle meenemen. Sören Coens, Sebbe Gheerardyns, Xander Martlé en Ono Vanackere mogen mee de afreis maken. Ook de nieuwe doelman Eloy Room gaat mee. Hij is niet speelgerechtigd, maar op die manier moet zijn integratie versneld worden.

POLL: Kan je de keuze van Muslic begrijpen?

Meest recent

'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

78
78
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

133
133
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare ...

330
330
Club Brugge beeft: zwart beest slaat weer toe

Bij Club Brugge zijn ze niet tevreden na de 1 op 6. Het niveau moet terug omhoog de komende weken. ...

158
158
Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

422
422
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

341
341
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

116
116
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

234
234
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

95
95
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

89
89
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

195
195
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

225
225
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

76
76
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

518
518
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

1126
1126
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

624
624
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

190
190
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

574
574
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

310
310

Meer sportnieuws