Anderlecht selecteert door: deze spelers moeten vrezen

door
Anderlecht selecteert door: deze spelers moeten vrezen

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op. Paars-Wit zoekt minstens één centrale verdediger en zijn profielschets kan je hier exclusief terugvinden. Paars-Wit hoopt in januari ook een beetje budget vrij te maken voor een tweede aanwinst. Wie komt in aanmerking voor een vertrek?

Zonder monsteraanbiedingen zal Anderlecht geen sterkhouders laten vertrekken. Dat staat vast. Paars-Wit wil zich immers ook niet gaan verzwakken. Een aantal jongens die nu weinig aan de bak komen, of nog niet konden overtuigen, kunnen mogelijk wél andere oorden opzoeken.

Angulo en N’Diaye trappelen ter plaatse

LEES OOK Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

Jesper Fredberg hoopte dat de aankopen van de vorige sportieve baas, Peter Verbeke, alsnog zouden renderen. Dat gebeurde niet. Anderlecht zit nog steeds opgescheept met Amadou Diawara, die ze aan de straatstenen niet kwijt krijgen. Zal hij in januari, een half seizoen voor het einde van zijn contract, wel vertrekken? Hij is een grootverdiener en het zou alvast loonbudget vrijmaken.

Nilson Angulo en Moussa N’Diaye kregen dit seizoen ook al de nodige kansen. Maar we mogen toch stellen dat de twee stilaan gewogen en te licht zijn bevonden. Zou een van hen bij een andere Belgische topclub in de basis staan? De vraag stellen is ze wellicht beantwoorden. Angulo is 21 jaar en ligt nog tot medio 2027 onder contract en N’Diaye is 22 jaar. Hij ligt ook nog tot 2027 vast. Wil iemand hen misschien een kans geven en RSCA nog een beetje geld aanbieden? Of gaan ze eindelijk eens grote stappen voorwaarts zetten in plaats van af en toe eens te flitsen?

Wat met Ashimeru en Amuzu?

Majeed Ashimeru is ook een speler die nog nooit heeft kunnen overtuigen. Zijn contractverlenging van afgelopen zomer was zeer bizar. Hij is ook nog een transfer van het vorige beleid. Mits een goed bod lijkt RSCA snel te zullen meewerken, maar concrete interesse is er de afgelopen jaren zelden geweest…

LEES OOK RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Marco Kana en Francis Amuzu zijn twee Neerpede-boys die afgelopen zomer de club al mochten verlaten mits een goed bod. Er zit potentieel in hen, maar de laatste stap zetten lukt niet. Kana door blessures, Amuzu is simpelweg niet efficiënt genoeg. Marc Degryse zei dat de lat hoger moet liggen en dat klopt.

Voor een aantal jongens is het 5 voor 12. Als ze zich nog willen tonen, dan is het nu hét moment. Bij RSCA moeten ze ook durven doorselecteren. In de zomer zal dat ook het geval zijn voor Yari Verschaeren als hij niet beter gaat spelen. In januari lijkt een transfer nog niet aan de orde.

POLL: Wie gaat nog doorbreken bij RSCA?

Meest recent

Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

5
5
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

6
6
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

24
24
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

122
122
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

284
284
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

118
118
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

370
370
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

297
297
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

79
79
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

393
393
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

367
367
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

126
126
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

158
158
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

218
218
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

115
115
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

334
334
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

912
912
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

104
104
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

42
42

Meer sportnieuws