Plots extra spits voor Union SG: "Complete aanvaller"

door
Plots extra spits voor Union SG:

Bij Union SG zijn de aanvallende aanwinsten voorlopig geen groot succes. De Brusselaars moeten zoeken naar oplossingen. Wie weet vinden ze die wel bij de beloften. Sébastien Pocognoli heeft immers een extra aanvaller naar de A-kern gehaald.

Extra spits voor Union SG

Loïc Lapoussin maakt weer deel uit van de A-kern, maar dat is niet de enige interne versterking. Het Laatste Nieuws weet dat de 22-jarige Cristian Makaté ook bij de A-kern zit. Is hij de oplossing voor het doelpuntenprobleem?

LEES OOK Bart Verhaeghe eert op prachtige wijze Willy Naessens

"Een complete aanvaller. Snel en hij past in onze speelstijl. Hij wordt permanent bij de A-kern opgenomen. Hij verdient het op basis van zijn prestatie, en om de concurrentie aan te scherpen. Het is dus niet alleen omdat hij dit seizoen de goal weet staan. Het is een signaal naar de jonge spelers, dat we ook op hen rekenen”, aldus de coach van Union SG.

Makaté is een goalgetter

Makaté wist dit seizoen in Eerste Nationale, het derde niveau in België, zeven keer te scoren in negen duels. Daardoor viel hij dus op. Pocognoli gaat hem wellicht een kans geven. De speler werd in de zomer van 2022 transfervrij weggehaald bij de Italiaanse club Ambrosiana.

Sindsdien scoort hij aan de lopende band bij Union SG U23 met in totaal 40 goals in 63 duels. Kan hij het ook op een hoger niveau aan?

LEES OOK ‘Nieuwe Romelu Lukaku’ loopt rond in JPL: “Veel gelijkenissen"

Elton Kabangu, Kevin Rodriguez en Promise David mogen zich aangesproken voelen. Zij stelden tot op heden zwaar teleur.

POLL: Gaat hij de oplossing zijn voor Union?

Meest recent

'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

37
37
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

109
109
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

150
150
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

20
20
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

384
384
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

350
350
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

100
100
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

105
105
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

905
905
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

192
192
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

355
355
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

512
512
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

435
435
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

650
650
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

553
553
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

795
795
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

302
302
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

91
91
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

55
55
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

313
313

Meer sportnieuws