'Enorme domper voor Club: sterkhouder weer weken out'

door
'Enorme domper voor Club: sterkhouder weer weken out'

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het boekte een moeizame zege in Leuven en wipte daardoor in het klassement over Antwerp naar de tweede plaats. De landskampioen kan zo met vertrouwen toeleven naar woensdag, wanneer opnieuw een lastige opdracht wacht.

Dan komt in de Champions League Aston Villa op bezoek in het Jan Breydelstadion. De Engelsen zijn indrukwekkend aan hun campagne begonnen met een negen op negen tegen Young Boys, Bayern München en Bologna. Ze staan momenteel zelfs aan de leiding in de league phase omdat ze een beter doelsaldo hebben dan het eveneens foutloze Liverpool.

Nilsson opnieuw weken out

LEES OOK Oppermachtig Club Brugge versmacht hulpeloos Anderlecht

Villa slikte bovendien nog geen enkel tegendoelpunt in het kampioenenbal en dus zal Club Brugge al zijn aanvallende vuurkracht nodig hebben. Op dat vlak krijgen ze echter flinke tegenslag, want Het Nieuwsblad weet dat ze opnieuw niet zullen kunnen rekenen op Gustaf Nilsson.

De Zweedse spits maakte na enkele weken afwezigheid zijn comeback met een invalbeurt in de bekermatch tegen Belisia Bilzen, waarin hij ook prompt scoorde. Zaterdag ontbrak hij echter opnieuw in Leuven, want hij had na Belisia een terugval gekend. Die blijkt nu erger dan vermoed.

Pas na interlandbreak weer terug

De verwachting is immers dat Nilsson opnieuw enkele weken buiten strijd zal zijn. Club wil verzekeren dat hij volledig herstelt en dus wordt de targetspits pas ten vroegste na de interlandbreak terug verwacht. Dat is slecht nieuws voor Nicky Hayen, die straks dus opnieuw terug zal moeten grijpen naar Ferran Jutgla of Romeo Vermant.

LEES OOK Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Beter nieuws krijgt Club wel over Joaquin Seys. De jonge flankverdediger moest de laatste twee matchen laten schieten met een blessure, maar trainde maandag gewoon opnieuw mee. Hij lijkt dus wel fit te raken voor woensdag. Met ook nog de terugkeer van Meijer en een Sabbe die naar zijn beste niveau groeit, heeft Hayen op die posities wel keuze te over.

POLL: Moet Club in januari nog een spits halen?

Meest recent

Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

2
2
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

7
7
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

26
26
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

102
102
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

213
213
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

278
278
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

217
217
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

25
25
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

472
472
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

452
452
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

118
118
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

124
124
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1129
1129
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

217
217
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

397
397
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

563
563
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

486
486
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

734
734
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

641
641
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

845
845

Meer sportnieuws