'Real tóch wintermercato op: driekoppig lijstje gelekt'

door
'Real tóch wintermercato op: driekoppig lijstje gelekt'

In La Liga won titelverdediger Real Madrid zaterdag met 4-0 van Osasuna, maar het zag verdediger Eder Militao wel opnieuw geblesseerd uitvallen. En dus gaat de Koninklijke allicht op zoek naar defensieve versterking. Het verlanglijstje zou alvast bekend zijn.

Real pakte tijdens de voorbije zomermercato uit met de langverwachte komst van Kylian Mbappé. De Franse superster werd transfervrij weggeplukt bij Paris Saint-Germain. Daarnaast werd ook het Braziliaanse wonderkind Endrick aan de selectie van coach Carlo Ancelotti toegevoegd.

De club liet in het tussenseizoen echter ook één van de waardevolle krachten in de defensie gaan. Zo besloot Nacho om de poorten van het Estadio Santiago Bernabeu na jaren trouwe dienst achter zich dicht te trekken. De Spanjaard verkoos een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Een directe vervanger werd niet gehaald.

Code rood in verdediging

Daar lijken de Madrilenen nu evenwel spijt te hebben. De verwachting is immers dat Militao andermaal een lange periode aan de kant staat. Ondertussen ligt ook David Alaba nog een poos in de lappenmand en ook noodoplossing Aurélien Tchouaméni is geblesseerd. De spoeling centraal achterin is dus erg dun.

Dat blijft allicht niet zonder gevolgen. Zo is de kans groot dat de Madrilenen voor het eerst in jaren de winterse mercato zal optrekken om versterking te halen. Aanvankelijk was dat nochtans niet het plan, maar gezien de huidige situatie kan de clubleiding bijna niet anders dan coach Carlo Ancelotti van extra defensieve opties te voorzien.

Geen Ramos, drie alternatieven

Even werd zelfs gespeculeerd over een terugkeer van de transfervrije Sergio Ramos. Maar dat plan werd al snel van tafel geveegd. Volgens AS staan er nu drie andere namen op de verlanglijst. Daarvan is Castello Lukeba al ruime tijd in het vizier en hij is op zijn 21ste ook de jongste van de drie transferdoelwitten. De Franse (beloften-)international van RB Leipzig is evenwel ook de duurste vis.

Een ander Bundesliga-target is Jonathan Tah. Die loopt eind dit seizoen uit contract bij Bayer Leverkusen en kan dus allicht voor een bescheiden som opgehaald worden. Bovendien speelt hij bij de Duitse nationale ploeg al samen met Antonio Rüdiger. Tot slot is ook Europees kampioen Aymeric Laporte in beeld. De Spanjaard komt momenteel uit voor Al-Nassr, maar zou willen vertrekken in Saudi-Arabië.

POLL: Real Madrid wint dit seizoen opnieuw de UCL ...

Meest recent

Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

6
6
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

8
8
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

41
41
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

50
50
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

52
52
KRC Genk recupereert Steuckers, Fink reageert op critici

Na de opdoffer tegen Club Brugge krijgt KRC Genk zondag met Union die andere achtervolger op bezoek. ...

92
92
'Renard houdt woord: Anderlecht legt goudhaantje vast'

Anderlecht vertolkt in de Champions' Play-Offs voorlopig slechts een bijrol, en dus is het zoeken ...

177
177
Hayen speelt open kaart over 'mokerslag' Club Brugge

Club Brugge deed afgelopen zondag een gouden zaak in de titelstrijd door in eigen huis te winnen van ...

240
240
Blessuregolf in Anderlecht: Hasi deelt goed en slecht nieuws

Na drie nederlagen tegen de voornaamste titelkandidaten hoopt Anderlecht zondag in eigen huis tegen ...

125
125
‘Kevin De Bruyne aangeboden bij Engelse topclub’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Verschillende opties werden al op tafel gegooid. Van ...

149
149
Hasi bijt door het stof bij Anderlecht: “Mijn gedrag…”

Besnik Hasi heeft nog niet voor een positief effect kunnen zorgen bij RSC Anderlecht na het ontslag ...

281
281
Hayen gooit olie op het vuur en steekt naar KAA Gent

Komende speeldag staat in de Champions Play-Offs de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club ...

456
456
Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

Het zit er flink tegen bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag ging The Great Old onderuit tegen ...

404
404
België vs Nederland: KV Mechelen veroorzaakt gigantische rel

KV Mechelen stelde vrijdag Tom Caluwé voor als nieuwe Technische Directeur. De beleidsbepaler ...

261
261
'Lierse bevestigt PO-plek, maar krijgt boemerang in gezicht'

Lierse SK lijkt zeker van zijn zaak te zijn en bevestigde vandaag op de officiële kanalen dat ...

168
168
'Sensationele transfer voor Koni De Winter'

In maart begon Rudi Garcia aan zijn opdracht bij de Rode Duivels met een forse stijlbreuk ten ...

86
86
'Genk duikelt transferdoelwit na 7 jaar opnieuw op'

KRC Genk ligt nog altijd op titelkoers, maar gaat volgend seizoen ongeacht de uitkomst van die ...

353
353
'Mbappé bezorgt Real Madrid volgende mokerslag'

Real Madrid zal dit seizoen niet voor de tweede keer op rij de Champions League pakken, want het ...

119
119
Cercle Brugge haalt trainer (ex-Beerschot) terug naar België

Cercle Brugge zal de komende weken nog moeten knokken om het behoud in de Jupiler Pro League af te ...

74
74
'Vandenhaute helemaal de mist in met pijnlijke miscast'

Anderlecht hoopt zondag tegen Antwerp eindelijk zijn eerste punten in de play-offs te pakken. Die ...

350
350

Meer sportnieuws