'Anderlecht waagt nieuwe poging voor zomers doelwit'

door
'Anderlecht waagt nieuwe poging voor zomers doelwit'

Bij Anderlecht hebben ze het enkele weken geleden over een andere boeg gegooid met het vertrek van CEO Sports Jesper Fredberg. In zijn plaats kwam Olivier Renard als sportief directeur en die krijgt in januari meteen de pittige opdracht om enkele cruciale versterkingen te vinden.

De voorbije maanden bleken er immers enkele pijnpunten te zijn in de kern van Paars-Wit. Eén van die pijnpunten is de zeer dunne spoeling centraal achterin. Doordat Jan Vertonghen al vrijwel het hele seizoen in de lappenmand ligt, blijven daar enkel nog Jan-Carlo Simic en Zanka over. Die laatste kan bovendien niet bepaald overtuigen.

Altikardes opnieuw genoemd bij Anderlecht

Een extra verdediger lijkt dus wel welkom en daarvoor gaat Anderlecht mogelijk aankloppen bij een oude bekende. Volgens Ekrem Konur zijn ze immers nog steeds geïnteresseerd in Taha Altikardes, een 21-jarige Turkse centrale verdediger die in zijn thuisland bij Göztepe aan de slag is.

In de zomer gingen er ook al geruchten dat Anderlecht op Altikardes zou azen en er werd zelfs gesproken over een bod van 4 miljoen euro. Er zullen wellicht de nodige miljoenen nodig zijn om de speler op te pikken.

Concurrentie van Genk en buitenlandse clubs

Göztepe wil immers het onderste uit de kan halen en als Turks belofteninternational geniet Altikardes ook een uitstekende reputatie. Er zijn dan ook nog heel wat andere clubs geïnteresseerd in zijn diensten. Ook KRC Genk wordt genoemd, al lijkt daar de nood aan een verdediger veel minder hoog. Met Smets, Sadick, Cuesta, Palacios en Kongolo beschikt Thorsten Fink over voldoende opties.

Er liggen echter nog heel wat buitenlandse clubs op de loer. Ook Lyon, Torino, Feyenoord, Mainz en Union Berlin zouden Altikardes namelijk op hun verlanglijstje gezet hebben. Anderlecht zal dus niet te lang mogen treuzelen als ze nog kans willen maken op zijn komst.

POLL: Moet Anderlecht een nieuwe poging voor hem wagen?

Meest recent

Milicevig legt vinger op de wonde na nieuwe zeperd AA Gent

AA Gent had gehoopt om in zijn eerste deelname aan de Champions' Play-Off sinds 2019 zich in ...

155
155
Pocognoli stuurt flinke waarschuwing naar Anderlecht

Wat een verschil kan een jaar maken. Vorig seizoen begon Union nog rampzalig aan de Champions' ...

124
124
'Belgische clubs gaan strijd aan om Franse sensatie'

Het seizoen is nog niet voorbij, maar heel wat teams zijn wel al volop in de weer om hun ...

54
54
Barça heeft genade en profiteert niet van uitschuiver Real

FC Barcelona had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om de titel in La Liga, ...

37
37
Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

Union heeft een verpletterende start genomen in deze Champions' Play-Off. Na de 5-1 van vorige week ...

116
116
PSV slaakt zucht van opluchting dankzij goal Bakayoko

PSV zag vorige week zijn titeldroom zo goed als uiteenspatten door een pijnlijke thuisnederlaag in ...

24
24
Straffe remonte NXT, Lommel wint Limburgse derby

Club NXT blijft hoge ogen gooien in de Challenger Pro League. De Brugse jonkies pakten tegen Club ...

84
84
Anouar Ait El Hadj pakt zeer opmerkelijk PO1-record

Union begon vorige week op straffe wijze aan zijn play-offs door Antwerp met 5-1 van de mat te vegen ...

44
44
Kuyt verrast: "Willen de boel hier op zijn kop zetten"

Voor Beerschot viel vorig weekend al het doek over de degradatiestrijd, want door het verlies tegen ...

198
198
Aston Villa doet gouden zaak met zege in Belgisch duel

De afsluiter van deze zaterdag in de Premier League was een zeer Belgisch getint duel. In de kraker ...

29
29
Westerlo houdt PO2 spannend met straffe comeback tegen OHL

De strijd om het laatste Europese ticket in de Europe Play-Off blijft razend spannend. Het verschil ...

50
50
Pocognoli kiest vervanger Boufal, verrassingen bij Gent

Er wordt zaterdagavond ook in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League gevoetbald. Om 20u45 ...

30
30
Ondrejka en Keita bewijzen Napoli dienst in titelstrijd

De titelstrijd in de Serie A kan dit weekend weer wat spannender worden. Met winst op Bologna kan ...

84
84
Cercle met schrik vrij: "Maken het onszelf moeilijk"

In de Relegation Play-Off is Cercle Brugge met de schrik vrijgekomen. Het leek opnieuw op weg naar ...

95
95
Eerste Europese kampioen gekend: PSG laat champagne knallen

De eerste kampioen in één van de grote Europese competities is bekend. In de Ligue 1 ...

46
46
Heymans spreekt duidelijke taal over transfer naar Genk

Terwijl KRC Genk nog volop voor de titel aan het strijden is, wordt er achter de schermen ook al ...

449
449
Real blijft achter met serieuze kater voor titelstrijd én CL

Real Madrid heeft zaterdag een stevige klap moeten incasseren. Het ging op pijnlijke wijze in het ...

119
119
Lokeren mag nog dromen van play-offs, eerste nieuwkomer 1B bekend

In de Challenger Pro League zit de competitie in haar laatste rechte lijn. De strijd om de top zes ...

252
252
Anderlecht in dubio: toptransfer, achterdeur of bijtekenen

Bij RSC Anderlecht moeten ze zich gaan herpakken tegen KRC Genk. Besnik Hasi zag toch een ...

316
316
Legende lyrisch over Lukaku: "Wat kan je meer vragen?"

Romelu Lukaku scoorde vorige week zijn 400ste goal in zijn carrière. De Belg is een fenomeen ...

91
91

Meer sportnieuws