‘Monstertransfer Kevin De Bruyne grote stap dichterbij'

door
‘Monstertransfer Kevin De Bruyne grote stap dichterbij'

Het ziet er naar uit dat Kevin De Bruyne volgend seizoen Man City transfervrij zal verlaten. De middenvelder kampte de afgelopen seizoenen met veel blessureleed en liet zich al verschillende keren negatief uit over de overvolle Europese kalender. Een monstertransfer is in de maak.

Saudi-Arabië is bereid om ver te gaan voor De Bruyne, maar zijn volgende bestemming lijkt de Verenigde Staten te worden. Gloednieuwe MLS-club San Diego wil stunten met zijn komst en journalist Graeme Baily gaf een positieve update over een transfer van KDB naar de VS.

Nieuw gezicht

San Diego zal binnenkort een nieuwe club worden in de MLS en De Bruyne moet hét gezicht van de nieuwe MLS-club worden. Omdat KDB transfervrij kan worden aangetrokken kan alles naar zijn salaris gaan. Drie spelers in de selectie mogen overigens het salarisplafond overstijgen. Net zoals Lionel Messi bij Inter Miami, zal dat ook gebeuren bij KDB. 

Ook heeft bondscoach Domenico Tedesco garanties beloofd dat een transfer naar de Verenigde Staten gaan invloed zou hebben op een selectie bij de Rode Duivels voor het WK in 2026. De spelverdeler zal altijd zeker zijn van zijn plaats bij de Belgische nationale ploeg. Alles lijkt gunstig te zijn voor een toptransfer naar de VS.

Saudi-Arabië

Of steken de Saudi-Arabische topclubs nog een stokje voor de deal? De Bruyne werd afgelopen zomer al nadrukkelijk genoemd bij onder mee Al-Ittihad. Uiteindelijk bleef de Rode Duivel City trouw, maar het grote(re) geld in het Midden-Oosten kan hem mogelijk nog op andere gedachten brengen. De Bruyne flirtte in het verleden al met een lucratieve transfer.

POLL: Vind jij San Diego een goede volgende club voor De Bruyne?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

20
20
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

31
31
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

25
25
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

274
274
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

157
157
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

164
164
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

297
297
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

105
105
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

153
153
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

181
181
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

313
313
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

201
201
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws