De Condé verklapt: 32-voudig Rode Duivel naar Genk?

door
De Condé verklapt: 32-voudig Rode Duivel naar Genk?

Bij KRC Genk halen ze vooral jongere spelers naar de club. Het halen van gevestigde waarden gebeurt er zelden. Toch liet Dimitri De Condé eens een hint vallen bij een ex-Rode Duivel. Maar hij had geen trek in een terugkeer naar België, dat vertelde hij in de podcast Terril Talks.

Origi had geen trek

De Condé heeft een goed contact met Mike Origi en polste afgelopen zomer eens voorzicht naar de situatie van Divock. De vader van de overbodige spits van AC Milan liet meteen verstaan dat een terugkeer naar België geen prioriteit was voor Origi, die zijn jeugdopleiding kreeg in Genk.

LEES OOK Genk stuurt schokgolf door België: Club Brugge onttroond

Er waren geruchten dat hij werd aangeboden bij Anderlecht en Club Brugge, maar dat zal niet via de kant van Origi geweest zijn. Wellicht probeerden makelaars ergens een voet tussen de deur te krijgen. Origi verkommert nu in de B-kern van AC Milan.

B-kern bij AC Milan

Origi zou volgens De Condé wel zwaar moeten inleveren als hij zou terugkeren en verwachtte ook niet dat die transfer plaatst zou vinden. Nochtans zou het voor Origi zelf wél een gouden transfer geweest zijn.

Hij is immers al jaren een ‘eeuwige belofte’ en was sinds zijn goede WK 2014 nergens meer echt bij een basispion. Bij Liverpool kende hij mooie momenten, maar echt veel speelde hij er niet. Bij AC Milan lukte het voor geen meter en vorige zomer werd hij uit de A-kern gezet.

LEES OOK Lardot doet boekje open: "De speler die het meest klaagt?"

In januari is er een nieuwe kans voor de ex-Rode Duivel om ergens een mooie uitdaging te vinden. Al lijkt die dus in het buitenland te liggen. Zal Origi een club vinden? Dat is nog koffiedik kijken.

POLL: Zal hij ooit terugkeren naar Genk?

Meest recent

Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

91
91
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

74
74
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

45
45
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

46
46
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

15
15
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

78
78
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

53
53
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

298
298
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

55
55
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

248
248
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

244
244
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

632
632
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

336
336
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

59
59
Hey en Dolberg leggen vinger op de wonde na kansloos verlies

RSC Anderlecht streed voor wat het waard was, maar verloos kansloos met 2-0 van Club Brugge. Niemand ...

556
556
Tzolis geeft reden voor woede-uitbarsting na wissel

Club Brugge is met een overtuigende overwinning begonnen aan de Champions' Play-Offs. De ...

1063
1063
Barça overtuigend leider, Atalanta verbrodt titelkansen

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in La Liga. De Catalanen wonnen op eigen veld met ...

33
33
Coosemans haalt verschroeiend uit na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn start van de Champions' Play-Offs gemist. De Brusselaars speelden ...

340
340
Patro en Club Luik delen de koek na geanimeerde Maasderby

In de Challenger Pro League heeft Club Luik op de valreep een punt gepakt in de Maasderby. Patro ...

30
30
Knotsgek degradatieduel levert Cercle Brugge kopzorgen op

Na een onwaarschijnlijke slotfase blijft KV Kortrijk in leven. De Kerels leken met een man minder ...

242
242

Meer sportnieuws