'Plannetje Club Brugge met neo-Duivel valt in het water'

door
'Plannetje Club Brugge met neo-Duivel valt in het water'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Israël. De Belgen zullen dat Nations League-duel wel met een erg gehavende selectie moeten afwerken. Hierdoor mogen bepaalde jongens wel hopen op hun eerste cap, daarbij verrassend genoeg ook Norman Bassette.

Verschillende belangrijke krachten hadden op voorhand al forfait gegeven voor de huidige interland-periode. Na de match tegen Italië werd de schade nog wat groter. Zo haakten ook Romelu Lukaku, Arthur Theate, Maxim De Cuyper, Amadou Onana en Roméo Lavia af wegens fysieke perikelen.

Bankzitter in Championship

LEES OOK Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

De selectie was hierdoor wel erg klein geworden. En dus besloot bondscoach Domenico Tedesco om nog een extra speler van de beloften bij zijn groep te halen. Zaterdagochtend maakte Bassette immers zijn opwachting op de training. Vervolgens raakte dan weer bekend dat hij als volwaardig lid in de selectie werd opgenomen.

De 20-jarige spits is nochtans niet aan het allerbeste seizoen bezig. In de voorbije jaargang liet hij een veelbelovende indruk achter op huurbasis bij KV Mechelen. Dat leverde hem een zomertransfer naar Coventry City op. Maar in de Championship moet hij voorlopig vrede nemen met een beperkte invallersrol.

In beeld bij Club Brugge

De situatie van Bassette had er evenwel helemaal anders kunnen uitzien. KVM wou hem afgelopen zomer bijvoorbeeld definitief overnemen, maar die transfer ging uiteindelijk niet door. En er toonden in het recente verleden nog meer ploegen belangstelling. Zo schuift Het Nieuwsblad ook Club Brugge naar voren.

LEES OOK 'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Volgens het medium had Blauw-Zwart voor zijn overgang naar KV Mechelen het plan om Bassette zelf aan te trekken als versterking voor Club Nxt, waar hij vervolgens eventueel kon doorgroeien naar de eerste ploeg. Maar om uiteenlopende redenen kreeg die deal uiteindelijk geen vorm.  

POLL: Club heeft momenteel de beste jeugdopleiding van België ...

Meest recent

'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

0
0
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

37
37
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

36
36
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

69
69
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

173
173
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

110
110
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

53
53
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

671
671
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

331
331
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

287
287
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

224
224
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

85
85
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

615
615
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

159
159
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

311
311
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

269
269
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

144
144
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

78
78
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

207
207
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

620
620

Meer sportnieuws