Ex-jeugdproduct Anderlecht maakt verrassende Belgische transfer

door
Ex-jeugdproduct Anderlecht maakt verrassende Belgische transfer

Neerpede produceert héél veel talenten. Velen van hen wisten al door te stoten naar Europese topcompetities, anderen spelen nog bij Anderlecht en nog anderen werden ook profvoetballer. Eén van de Neerpede-producten keerde gisteren terug naar België.

Bitsindou naar Heist

"KSK Heist trekt Scott Bitsindou, verdedigende middenvelder, die al even zonder club zat aan. De voorbije seizoenen was hij in Schotland actief. Zijn jeugdopleiding kreeg hij bij Anderlecht; later speelde hij onder meer voor Lommel en Lierse", laat de club weten.

LEES OOK Van Veldhoven: "Kochten Lommel enkel op basis van dat"

De 28-jarige Bitsindou, die één keer voor het nationaal elftal van Congo speelde, tekende dus voor de club uit Eerste Nationale. Hij heeft er al een lang parcours opzitten. Hij was sinds januari een vrije speler. Bitsindou speelde sinds de zomer van 2022 voor de Schotse clubs Livingston en Abroath. Hij kende dus zijn jeugdopleiding bij Anderlecht. Maar hij kon er nooit doorbreken.

Ex-Anderlecht, Lierse en Lommel

Bitsindou verliet Anderlecht op zijn 20ste en trok toen naar de Zwitserse club United Zürich. Na ruim een jaar verkaste hij naar Javor-Matis in Servië, waar Lommel SK hem na enkele maanden gratis kwam wegplukken. Na twee jaar kwam er de overstap naar Lierse SK. Daarna volgden de jaren in Schotland.

Bitsindou hoopt bij Heist zijn carrière weer in de juiste richting te krijgen. De club staat momenteel laatste in Eerste Nationale met 5 op 36. Bitsindou moet de club dus proberen te redden.

LEES OOK Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

POLL: Goede transfer voor Heist?

Meest recent

Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

30
30
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

13
13
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

46
46
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

22
22
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

189
189
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

78
78
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

197
197
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

57
57
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

460
460
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

41
41
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

272
272
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

400
400
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

74
74
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

240
240
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

252
252
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

265
265
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

111
111
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

295
295
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

50
50

Meer sportnieuws