Degryse ziet één dissonant bij Club: “Als hij in vorm was…”

door
Degryse ziet één dissonant bij Club: “Als hij in vorm was…”

Club Brugge is er woensdagavond in geslaagd om zijn puntenaantal in de Champions League nog wat op te krikken. Zo speelde de Belgische kampioen 1-1-gelijk op het veld van Celtic FC. Al had er voor de Bruggelingen ook meer ingezeten.

Om de League Phase in de UCL te overleven, zal Blauw-Zwart zich bij de 24 beste ploegen moeten scharen. Met een 6 op 12 in de heenronde was Club alvast goed op koers. Maar tijdens de drie laatste speeldagen wachten met Sporting CP, Juventus en Manchester City nog drie zware tegenstanders.

LEES OOK Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Om zijn kansen gaaf te houden, kon de landskampioen dus maar best iets rapen op bezoek bij Celtic. En dat lukte uiteindelijk ook. In een sterke eerste helft profiteerde Club van een gruwelijke blunder om op voorsprong te klimmen. Maar in een mindere tweede periode slikten de West-Vlamingen alsnog een tegengoal.

Missers Skov Olsen

Gezien het wedstrijdverloop was dat al bij al een correcte uitslag. Maar als er één ploeg aanspraakte op meer, was het toch wel Club Brugge. Zo lieten de Bruggelingen verschillende goede kansen onbenut. Met name Andreas Skov Olsen had veel beter kunnen en zelfs moeten doen in de afwerking.

Analist Marc Degryse verwees achteraf dan ook naar de Deense aanvaller. "Als de voorspelers zoals Skov Olsen in vorm zouden geweest zijn, dan win je. Op basis van de gecreëerde kansen, verdienden ze dat. Maar je moet ze natuurlijk binnen trappen", stelde Degryse in de studio's van VTM 2.

Lullige buitenspelfase

LEES OOK Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

Daarnaast had Club ook af te rekenen met wat tegenval. Zo leek Ferran Jutgla in de tweede helft alsnog voor de 1-2 te zorgen na een heet standje voor het Schotse doel. Dat was evenwel buiten de wedstrijdleiding gerekend. Op aangeven van de VAR werd het doelpunt afgekeurd wegens nipt buitenspel van de Spanjaard.

Jan Mulder vindt het echter belachelijk dat goals om zo'n reden niet doorgaan. "Ach, zo’n lullige buitenspelfase van een hak die toevallig ergens verdwaald is, dat heeft niets met het spel te maken. Ik vind toch dat er op z'n minst een aanpassing van die regel moet zijn. Dat er toch een meter of een lichaam verschil moet zijn. Want dit heeft niets met voetbal te maken."

POLL: Hayen moet Skov Olsen vaker op de bank zetten ...

Meest recent

Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

25
25
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

89
89
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

203
203
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

334
334
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

159
159
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

60
60
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

112
112
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

104
104
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

61
61
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

565
565
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

573
573
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

108
108
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

379
379
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

277
277
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1561
1561
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

177
177
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

428
428
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

656
656

Meer sportnieuws