Rodgers zet media op zijn plaats na kritiek op Engels

door
Rodgers zet media op zijn plaats na kritiek op Engels

Arne Engels maakte afgelopen zomer voor 13 miljoen euro de overstap van FC Augsburg naar Celtic Glasgow. Zijn begin was er bijzonder goed, maar de laatste wedstrijden draait het een stuk minder goed. Daardoor kwam er kritiek. Trainer Brendan Rodgers gaf de media een veeg uit de pan.

Kritiek van Schotse pers

Naar aanleiding van de match tussen Club Brugge en Celtic sprak onze redactie met de Schotse journalist Ryan McGinlay. "Engels kwam binnen met een hoog prijskaartje van 11 miljoen euro, de duurste transfer van Celtic afgelopen zomer. Na een goede start in de competitie en Europa, zijn de prestaties wat minder geworden. Al beseffen de fans, en iedereen die Celtic volgt, dat hij weldra weer zijn beste niveau zal halen en gaat slagen bij de club. Hij is een jonge talentvolle speler met een groot arsenaal aan kwaliteiten. Engels zal in de toekomst nog van grote waarde zijn voor Celtic, eens hij helemaal is gesetteld."

LEES OOK Kompany sust Bayern-fans vlak voor clash: "Niet ernstig"

Een gezonde kritisch blik zonder op de man te spelen. In bepaalde Schotse media werd ook aangehaald of het niet beter was om de Belg even als invaller te gebruiken. Tegen Club Brugge kende hij een zeer matige partij. Bijna alles aan de bal ging mist.

Rodgers vraagt geduld

Rodgers nam het op voor het Club Brugge-product. "Het gaat om de ontwikkeling. Dat vraagt geduld en tijd. Arne is een fantastische jonge speler, anders hadden we hem niet naar hier gehaald. Hij is naar een grote club gekomen om te verbeteren en ik twijfel er geen seconde aan dat hij dat ook zal doen."

Rodgers predikt, ook bijzonder logisch, geduld. "Ik hoop dat mensen die eerder jonge spelers van ons afschreven hun lesje geleerd hebben, maar dat zal het geval wel niet zijn. Kijk, ontwikkeling vergt tijd. Sommige spelers staan er meteen, maar niet iedereen is zo. Hij zal zich ontwikkelen en stappen zetten, daar ben ik zeker van."

LEES OOK Belgische club had Oh bijna beet: “Toen kwam Genk aankloppen”

Met 6 goals en 3 assists in 16 duels zijn de cijfers zeer goed voor Engels. Alleen is de kritiek gebaseerd op de laatste wedstrijden van de tweede duurste aankoop ooit van de club. Die waren dan ook een stuk minder.

POLL: Zal Engels zich snel herpakken?

Meest recent

STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

0
0
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

13
13
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

41
41
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

23
23
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

103
103
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

469
469
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

66
66
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

18
18
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

22
22
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

33
33
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

78
78
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

279
279
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

299
299
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

878
878
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

187
187
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

416
416
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

373
373
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

280
280
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

659
659
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

434
434

Meer sportnieuws