Vincent Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

door
Vincent Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany speelde in de Bundesliga 1-1 gelijk tegen Borussia Dortmund. Komende tegenstander is Bayer Leverkusen in de Duitse beker. De Belgische oefenmeester zit echter plots met de handen in het haar en incasseert bij Der Rekordmeister een opdoffer van formaat.

Harry Kane viel tijdens het gelijkspel tegen Dortmund geblesseerd uit. De Engelse spits heeft een spierscheur in zijn hamstrings opgelopen en de topper tegen Leverkusen zal hij waarschijnlijk aan zich moeten laten voorbijgaan, dat laat Het Laatste Nieuws weten.

Aanvalsleider 

LEES OOK Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Kane maakte de overstap van Tottenham Hotspur naar Bayern München en de Engelse topspits werd meteen de aanvalsleider bij de Duitse grootmacht. Ook onder Kompany is Kane van levensbelang voor de club. Dit seizoen scoort de goaltjesdief weer het ene doelpunt na het andere.

Kompany incasseert nu echter een ferme uppercut met de blessure van Kane die dit seizoen al twintig doelpunten wist te maken in negentien wedstrijden doorheen al de competities. Ook gaf hij negen assists. De 31-jarige aanvaller is aldus een onmisbare schakel voor Kompany.

Volgende topper

De klassieker tegen Dortmund ging maar net goed voor Kompany met een late gelijkmaker, maar de volgende topper staat al voor de deur. Dinsdagavond om 20u45 wacht regerend landskampioen en titelverdediger in de beker Bayer Leverkusen. De club van Xabi Alonso won vorig seizoen de dubbel in Duitsland.

LEES OOK Alonso maakt duidelijk einde aan speculatie over toekomst

Dat zal allicht zonder Kane zijn. Kompany moest zijn spits al na een halfuur vervangen tegen Dortmund. Routinier Thomas Müller kwam in zijn plaats. 

POLL: Is Harry Kane onmisbaar voor Kompany en Bayern?

Meest recent

Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

1
1
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

21
21
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

92
92
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

33
33
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

366
366
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

33
33
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

235
235
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

347
347
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

63
63
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

200
200
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

217
217
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

228
228
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

106
106
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

277
277
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

44
44
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

523
523
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

1004
1004
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

266
266
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

471
471

Meer sportnieuws